SON

Tartelettes Au Poulet Et Aux Champignons

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

ÇOCUKLARINIZIN ÖĞRETMENLER GÜNÜ İÇİN YAPABİLECEĞİ EL YAPIMI KART FİKRİ

Burada Herşey Var, Çocuklar İçin Elişi Etkinlikleri, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

PLASTİK ŞİŞEDEN İNCİLİ BONCUKLU VAZO YAPIMI

Burada Herşey Var, Dekoratif Aksesuarlar, El Yapımı Hobiler, Eski Eşyaları Değerlendirme Geri Dönüşüm ve Yenileme, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

20 ADET VİDEOLU Şaşırtıcı Ev Dekorasyon Fikirleri Kendin Yap

Bu haber 04 Ağustos 2017 - 19:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kendi evini kendin dekor et .. Evde kendin yapabileceğin dekorasyonlar ..

Evde bulunan ilginç, sıradışı ve birbiriyle uyum halinde olmayan farklı malzemelerle ev içine yapılabilecek değişik ve şaşırtıcı fikirler den dekor aksesuar yapma örnekleri sizlerle.

Videolu örneklerimizde görüldüğü üzere el yapımı kendin yap projeleri ile ev dekorasyonuna katkıda bulunacak fazla masraf ve uğraş gerektirmeyecek dekor ürünleri yapmak mümkün gibi gözüküyor.

Bir tuvalin üstünü eşit aralıkla bant şeritlerle yapıştırıp tuval üstünü renkli boyalarla boyayalım , boya kuruduktan sonra şerit bantı sökelim ve karşımıza el yapımı duvar tablosu , kendi ellerinize ait salonunuza asabileceğiniz hoş bir aksesuar dekor yapımı çıksın..

Sevdiklerinizin resimlerini ahşap ince uzun şeritler halinde keserek ahşap tahta parçalarını ile geometrik üç boyutlu resim tablosu yapabilirsinizin ilham veren bir örneği yapılışı ile video açıklamalı olarak karşınızda.

Boş teneke kutuları bir tahta üstüne monteleyip güzelce boyayalım ve kalemlik olarak kullanalım fikri şahane bir buluş.

Pet şişenin alt kısmını keselim ve dışına ince dalları ağaç çubukları yapıştırıp küçük ve şirin bir vazo yapma fikri ev dekorasyonunda hoş duracaktır..

Porselen tabakların duvara bir düzen halinde dizilerek duvar dekorasyonu ve duvar süsleri olarak kullanılması size ve evinize ait güzel bir dekor yapımı fikri.

İşte karşınızda ucuz ve ekonomik elde ve evde bulunabilen plastik şişe, teneke kutu, ahşap tahta, ip, balon gibi değişik ve enteresan yaratıcı malzemelerle ev içi dekorasyon malzemeleri olarak kullanabileceğinize ait 20 adet ilham veren yaratıcı ev dekoru el yapımı eşyalar

 

 

Ev Dekorasyonu Kendin Yap Projeleri Video Anlatımlı