SON

Tığ İşi Yıldız Modeli | Tejidos a Crochet Punto Estrella paso a paso

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Tığ İşi Kordon Yapımı | Cordón de zapato redondo tejido a crochet

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Tunus İşi Örgü Tekniği | Tunisian Crochet Lace Stitch

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

22 Adet Çocuklar İçin Fikir Veren Yemek Tabağı Sunumları

Bu haber 18 Eylül 2017 - 15:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Mucizevi bir şekilde çocuklar üzerinde etkisini gösterecek yaratıcı yemek sunumları

Yemek yeme veya kahvaltı yapma konusunda çoğu zaman huysuz ve istemsiz olan çocuklarımız için onların sevebileceği , ilgisini çekebilecek şirin hayvan figürlü görüntülerden oluşan çocuk yemekleri yapma ve tabakta sunum şeklinde hazırlama şaşıracakları bir öğünün başlangıcı için hoş olabilir.

patates püresini ve köfteyi sebzelerle tavşan yapabilirsiniz. Sosis ve mercimekli bulgur pilavından haşlanmış yumurta ile kaplumbağa şeklinde yemeye başlamadan önce ilginç sunumu ile güzel hissetmelerine sebep olur.

Tabakta sunum şekli olarak makarnadan ve köfteden inek yapabilirsiniz.

Makarna ve sosisi uçak şeklinde tabakta şekillendirme çocukların yemek yemesine fikir veren çözümler konusunda yapması mümkün birer çözüm olacaktır.

Kendi ellerinizle çocukların ilgisini çekecek şekiller yaratma tabakta sunumlar ile yüz gülümseten harikalar yaratabilirsiniz.

Çocukların beslenmesine katkıda bulunabileceğini düşündüğümüz 22 adet fikir verebilecek yemek tabağı şekillendirme, yemek tabağını içindeki yemek malzemeleri ile şirin hayvan figürleri  veya başka şekillerle sunma ilham olsun..