SON

ÇOK KOLAY BEBEK PATİĞİ YAPILIŞI | T ŞEKLİNDE ÖRGÜ PATİK MODELİ

Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

How to Make a Crochet Circle For Beginners | ROUND | EASY DOUBLE CROCHET

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

POŞE YUMURTA TARİFİ | NASIL YAPILIR | Kolay Haşlanmış Yumurta

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

ESKİ KOTTAN YAPILMIŞ MUHTEŞEM DIY FİKİRLERİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Eski Eşyaları Değerlendirme Geri Dönüşüm ve Yenileme, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

22 Adet Video Anlatımlı Hayatı Kolaylaştıran Pratik Çözümler

Bu haber 27 Ağustos 2017 - 15:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Günlük ev yaşantısında karşılaştığınız birçok sorun ve işin kolayca halledilebilmesi için evde uygulanabilecek pratik bilgiler ile söz konusu lazım olan ihtiyaçlarınıza cevap verecek nitelikte olan 22 adet yapılışı açıklamalı videolu paylaşımlar sizlerle.

Eski eşyalardan veya değişik malzemelerden evde uygulanabilecek bir nevi yaşamımızı hayatı kolaylaştıracak pratik fikirler

Klozet su deposuna koyulabilecek içi su dolu 1-2 litre plastik şişe ile fazla su tüketiminin önüne geçmiş olabiliriz. İşte bu videolu öneri fikri evde tasarruf önerileri içinde yer alabilir. Hayatı kolaylaştıran basit buluşlar listesinde ilk sıralarda yer alabilir.

Buzdolabı kokusunu önlemek için buzdolabına küçük bir kase içine koyulacak kahve ; kokunun giderilmesine yardımcı olacak ve hayatı kolaylaştıran püf noktalar listesinde hanımlara ilham olacaktır.

Taze soğan , kıvırcık gibi köklü yeşil taze sebzelerin yapraklarını tükettikten sonra su dolu bir bardak içinde bekletip  saksıya tekrardan ekebilirsiniz. Hayatı kolaylaştıran bilgiler listesinde ilham olacaktır.

Beyaz bir tişörtü boyayıp iki renkli askılı bir tişörte dönüştürebilirsiniz.

Topuk kısmı topuğu aşınan çizilen topuklu bayan ayakkabısını ışıltılı pullarla süsleyebilirsiniz ve bunun gibi daha değişik fikir verici yeniden değerlendirilebilir pratik çözüm önerileri eviniz için uygulayabilecekler listesinde yerini alsın.

Evde Uygulayabileceğimiz Videolu Hayatımızı Kolaylaştıracak Pratik Fikirler