SON

Cara Membuat Konektor Hijab Rajut Pengait Masker | Crochet Tutorial

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, Dekoratif Aksesuarlar, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Cara Merenda Rajutan Taplak Meja Dengan Mudah | Tip & Teknik Merenda

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Minion Figürlü El Örgü Küçük Cüzdan El Çantası

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

40 Tane Yapılışları En Güzel Örgü Patik Modelleri

Bu haber 13 Nisan 2017 - 19:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Öyle değil midir en güzel şeyler hep bebekler ve çocuklar için yapılır…  Hayatımızdaki en güzel şeylerimiz evlatlarımız değil midir.  İçimize güzel duygular veren yavrularımızın hayallerimize ve el becerilerimize yansıyan en güzel örgüleri ile bezen karşımıza çıkar bu güzel şeyler..

Bebeğin ilk örgüleridir değişik örgü patikler.. Tığla veya şişle öreriz örgü patik bittikten sonra aaaa ne kadar güzel oldu deriz. Biri örmüştür bebeğine görürüz ya süper ne güzel bir patik modeli bu deriz. Bazen de güzel kavramının karşısına en kelimesini ekler ve bir şeyi anlatırken en güzel olarak tabir ederiz.

Bazen de bugün güzel olanın yarın daha bir güzeli çıkar o patik modeli güzelliğinden eser kaybetmez ama yepyeni daha güzeli örülür. Sıradışı güzellikleri ile İlham verir.

Güzel patik deyince kime göre neye göre değil mi ? Bana göre, sana göre , bize göre bakış açısına göre değişir bu durum..

En güzel patikler başarılı şekilde icra eden örgü sevenlerin elinden çıkan örülüşleri ile yepyeni patik örnekleri renkli bir öneri olarak karşınızdalar.

Sevgili bebeklerimizin o minicik ayaklarında şirin mi şirin duran tığ işi ve şiş işi örgü patik modelleri en güzel tasarımları; farklı yapılışları bakımından patik dünyasına ait , değişik patik örmek isteyenlere ilham olan , güzel yön veren 40 farklı komik , yaratıcı ve sevimli örneği sizlerle.