SON

Cara Membuat Konektor Hijab Rajut Pengait Masker | Crochet Tutorial

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, Dekoratif Aksesuarlar, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Cara Merenda Rajutan Taplak Meja Dengan Mudah | Tip & Teknik Merenda

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Minion Figürlü El Örgü Küçük Cüzdan El Çantası

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

60 ADET VİDEO ANLATIMLI Evdeki Basit Malzemelerle İlginç Tasarımlar

Bu haber 20 Ağustos 2017 - 12:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Evde bulunan basit ve eğlenceli malzemelerle , bir çoğunu çöpe atmak yerine yeniden değerlendirmek adına cazip yaratıcı geri dönüşüm ev eşyaları tasarlanabilir.

Plastik kapak, süt, yoğurt kutusu, teneke kutu, eski bir ev eşyası, kırık bir mutfak aleti,  bozulan bir müzik aleti gibi geri dönüşüm malzemeleri ile yapılan tasarımlar evde harikalar yaratan yepyeni aksesuar ve eşyalara dönüşebilirler.

Renkli plastik kapaklardan çocuklar için yapılan tırtıl , yılan oyuncakları evde yapılabilecek eğlenceli aktivite oyuncaklarından biri olabilir.

Cam kapaklı bir teneke kutuyu içine kum, çakıl taşları, küçük süs aksesuarları, inciler, boncuklar ve yapay , canlı çiçekler koyarak terrarium çiçek fanusu yaratabilirsiniz fikrini sunan görseli hoş bir ipucu..

Plastik kaşıktan yapılan ananas şeklinde lambader abajur evde yapılabilecek dekoratif eşyalar için ilham veren el yapımı örnek teşkil diyor.

Plastik ayran ve süt şişeleri kalemlik olarak şahane ve basit fikirler sunuyor.

İşte arkadaşlar evde yapılabilecek basit icatlar ve yapılışları konusunda birçoğu atık malzemelerden yapılan harika eğlenceli tasarımlar 60 adet fikir veren videolu örneği karşınızda.

Eski bir çay fincanının mumluk olarak kullanılması yeniden tasarım edilmesi yaratıcılık adına muhteşem işlevsel ve geri dönüşümlü bir tasarım eşya modeli.

 

Evdeki Basit Malzemelerle Yapılan İlginç Tasarımlar Videolu