SON

ÇOK KOLAY BEBEK PATİĞİ YAPILIŞI | T ŞEKLİNDE ÖRGÜ PATİK MODELİ

Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

How to Make a Crochet Circle For Beginners | ROUND | EASY DOUBLE CROCHET

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

POŞE YUMURTA TARİFİ | NASIL YAPILIR | Kolay Haşlanmış Yumurta

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

ESKİ KOTTAN YAPILMIŞ MUHTEŞEM DIY FİKİRLERİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Eski Eşyaları Değerlendirme Geri Dönüşüm ve Yenileme, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

60 TANE AMİGURUMİ ANAHTARLIK MODELLERİ

Bu haber 04 Nisan 2020 - 9:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

60 TANE AMİGURUMİ ANAHTARLIK MODELLERİ 

Keychain Free Pattern .

Merhaba Arkakadaşlar ! Amigurumi Dünyası ve Anahtarlık Dünyası Bir Arada.

Bu ufacık küçük figürlü amigurumi anahtarlıkları kolayca bir kaç saat içerisinde kısa zamanda yapabilirsiniz. Amigurumi Nedir ? Amigurumi eski bir Japon tığ işi veya küçük oyuncak bebek örgü tekniğidir . Hem tığ hem de örgüde mükemmel sonuçlar sağlar. Hayvan , meyve figürlü Küçük amigurumi anahtarlık modelleri ve yapılışları konusunda sizlere başarılar .

Bu ufacık küçük ayıcık , elma , aslan, balık, bulut, ahtapot , deniz yıldızı , armut, avokado , ananas , karpuz, baykuş, tavşan , uğur böceği, mickey mouse gibi farklı amigurumi anahtarlığı yapmak hızlı ve eğlenceli bir proje! Sevdiklerinize veya kendinize sadece sevimli bir anahtarlık yapmakla kalmaz, aynı zamanda mükemmel bir küçük sırt çantası için fermuara takılabilecek şirin aksesuar olur .

60 AMIGURUMİ KEYCHAİNS MODELS – .amigurumi keychain free pattern . Hello Friends! World of Amigurumi and World of Anhatari. You can easily make these tiny little amigurumi key chains in a few hours in a short time. What is Amigurumi? Amigurumi is an old Japanese crochet work or small toy doll knitting technique. Both crochet and knitting provide excellent results. Animals, fruit figurines Small amigurumi keychain models and works are achieved with you.

It is a fast and fun project to make different amigurumi keyrings like smallish little bear, apple, lion, fish, cloud, octopus, starfish, pear, avocado, pineapple, watermelon, owl, rabbit, ladybug and mickey mouse! Not only do you love or make yourself a cute key ring, it is also a cute accessory that can be stuck to the zipper for a perfect little backpack.

AMİGURUMİ ANAHTARLIK VİDEO