SON

GÜZEL BEBEK YELEKLERİ MODELLERİ

Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

ŞİŞ İŞİ ÖRGÜ DESEN MODELLERİ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

TÜLBENT İĞNE OYASI ÖRNEKLERİ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

20 GÜZEL VE TATLI BEBEK NAKIŞI

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

80 TANE EN YENİ LİF MODELLERİ

Bu haber 22 Nisan 2019 - 8:03 'de eklendi ve kez görüntülendi.

80 TANE EN YENİ LİF MODELLERİ VE ÖRNEKLERİ

Yünden el örgüsü lifler kullanmayı sevenlere el örgüsü banyo lifleri

Banyo sırasında keselenmek için kullanılan, örgücü hanımların 2018 – 2019 yılında mutlaka yapması gereken en güzel 80 tane lif modelleri burada paylaşılmıştır. Örgücü hanımların tığ işçiliğinden üretilen en önemli örgülerden biri de örgü liflerdir. Mavi, sarı, kırmızı, beyaz, pembe gibi renk kombinleriyle yapılan lifler, yıllar geçmesine rağmen hala banyolarımızdaki yerini çeyiz bohçalarındaki yerini koruyor. Özellikle her genç için evlenmeden önce hazırlanan çeyiz bohçalarında bulunan lifler ülkemizde bir çok banyoda kese olarak kullanılmaktadır. Her geçen gün lif modelleri farklı desenlerle karşımıza çıkıyor. Tığ işi lif modelleri, şiş işi lif modelleri yuvarlak, uzun veya kare gibi bir çok şekilde örülmektedir. Üzerine yapılan çiçek, hayvan ve herhangi bir desen ile daha güzel bir görünüme sahip olan lifler arasından seçmiş olduğumuz 80 tane lif modelini bu yazımızda sizler için bir araya topladık.
Eskiden olduğu gibi günümüzde de çeyizlere konulan lifler düğün sonrasında yakın akrabalara gönderilir. Tığ işi veya şiş ile yapılan banyo lifleri görsellikleri ile de göz kamaştırmaktadır. Hala bir çok kızın çeyizinde onlarca model yer almaktadır.