ATIK EŞYALARDAN SEVECEĞİNİZ BAHÇE DEKOR FİKİRLERİ

ATIK EŞYALARDAN SEVECEĞİNİZ BAHÇE DEKOR FİKİRLERİ
Sponsorlu Bağlantılar:

Atık Eşyalardan İlginç Tasarımlar 

Bahçenizde bu eşyaları seveceksiniz ..

Eski ev eşyalarınızı hazinelere dönüştürmenin sanatsal bir yoludur geri Dönüşüm adına yapılan Dıy Projeleri Bahçenizin kişiliğinizin bir ifadesi olsun. Bahçe tasarımınızın benzersiz olduğundan emin olmak için eski kullanılmayan atık eşyalarınızdan süslemeler yapın . Eski ev eşyaları ile yapılabilecek bahçe dekor , aksesuar , dekorasyon fikirleri sayısızdır. Bahçenize nereye nasıl sığacağına karar vermek için elinizdeki kullanılmayan eski bir atık eşyanın genel şekli ve tasarımını düşünerek dekor amaçlı kullanın.
Atık eşyalardan yapılan şeyler
Eski bir dökme demir küvetini saksı toprağı ile doldurabilir ve daha sonra pembe ve mor petunyaların içinde yetiştirebilirsiniz. Bu tarz bir çevre dostu çevre dostu olup, çöplük bir çöplükte yığılmak yerine bahçe alanını güzelleştirmek için kullanılır.

Atık eşyalardan neler yapılabilir

Bir bahçe çitiniz varsa, kuş evleri, aynalar veya sandalyeler ile dekore edebilir veya eski botlar, el arabası, eski bir çekmeceli sandık ve hatta eski bir bilgisayar monitörü ve lavabo gibi sıra dışı çiçek yetiştiricileri saksı olarak kullanabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ