SON

Cara Merenda Rajutan Taplak Meja Dengan Mudah | Tip & Teknik Merenda

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Minion Figürlü El Örgü Küçük Cüzdan El Çantası

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Şapkalı Kapşonlu Bebek Tulumu El Örgüsü

Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

AYAKKABI KOKUSUNA NE İYİ GELİR

Bu haber 15 Haziran 2018 - 10:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AYAKKABI KOKUSUNA NE İYİ GELİR

Nasıl Giderilir

Hoş olmayan kötü kokan

ayakkabı kokusundan kurtulmanın basit yolları

Ayakkabılardan gelen kötü koku sizleri rahatsız ediyor olabilir ve bunları mümkün olan en kısa sürede gidermek

yok etmek için çözüm isteyebilirsiniz. Eh, hoş olmayan koku kurtulmak için birçok basit ve kolay yolu olduğu gibi

yeni ayakkabılar satın para harcamak gerek yoktur.
• İyi bir çift ayakkabıdan gelen rahatsız edici kokudan kurtulmak için ayakkabıları gazete ile doldurabilirsiniz.

Bunu gece ve ertesi sabah yapın, ‘kıyafeti olmayan’ ayakkabılar bulacaksınız.
• Ayakkabılar kullanılmadığında, her birine bir kurutma kağıdı yerleştirin.

Bu şekilde ayakkabıları kullanmanız gerektiğinde, hoş olmayan kokularla bulaşık kurmayacaksınız.
• Ayakkabılarınızdan gelen kokudan kurtulmanın bir diğer basit çözümü, ayakkabıları yıkayıcıya atmaktır.

Ayakkabıları doğrudan güneş ışığında kurumaya ve kuru, çifte torbaya koyup bir gecede dondurucuya koyun.

Bu, kokuya neden olan bakterileri öldürecek. Ertesi sabah, poşeti dondurucudan çıkarın ve kuruması için güneşe koyun.
• Kokulu ayakkabılardan kurtulmak için sedir malzemeden yapılmış tabanlık kullanabilirsiniz. Bu tür tabanlık probleminin sebebini giderecek ve yakında koku olmayacak.
• Kokulu ayakkabılardan kurtulmanın en belirgin yolu, onları iyice yıkamak olacaktır. Sabunlu bir deterjan ve çamaşır suyu kullanarak, ayakkabıları yıkayın. Daha sonra, onları güneş altında saklayın, iyice kurumasına izin verin. Tamamen kuruyana kadar giymeyin.
• Kokuşmuş ayakkabılardan kurtulmak için piyasada bulunan saç kremi tabakalarını da kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, her bir ayakkabının içine bir sayfa koymak ve onları gece için saklamak. Ertesi sabah, güzel kokulu ayakkabılara sahip olursun.

 


• Bu garip gelebilir, ancak kedi kumu ayakkabı kokusu kurtulmak için etkili olabilir. Bunun için, bir çift eski çorap içinde taze, kullanılmamış kedi kumu toplamak ve ağzını mühürleyin. Şimdi çorapları kokan ayakkabıların içine koy ve geceleyin. Çöp, büyük bir koku giderici, tüm kötü kokuları absorbe ederek, ayakkabınızı giymeye tamamen hazır hale getirir.
• Pamuklu bir topa biraz sürtünme alkolü dökün ve ayakkabılarınızın iç kısmını da aynı şekilde silin. Şimdi, bir süre rahatsız edilmeden bırakın. Faul kokusu kaybolur.
• Eğer ayakkabılarınız yıkanamazsa, bakterileri öldürmek için alkol içine batırılmış pamuklu bir top ile siliniz.
Antibakteriyel Sprey: Antibakteriyel bir spreyi kolayca alabilirsiniz ve ayakkabınızın içine püskürtebilirsiniz, kokuyu ve bakteri oluşumunu azaltabilirsiniz.
Antifungal Ayak Tozu: Eğer ayaklarınız kötü kokuların ardında ise, bu antifungal tozu ayaklarınızın üzerinde tuhaf ayakkabılardan korumak için kullanın. Sporcu ayağı mantarı ile uğraşmak için bir başka yararlı ipucu da, kendisi harika kokan çay ağacı yağı gibi herhangi bir anti-fundal yağı kullanmaktır. Ayakkabı giymeden önce ayaklarınıza sürtün ve ayakkabılardan gelen kötü kokuları engeller.
Su ile Sirke: Bir çözelti yapmak için su ve damıtılmış sirkeyi eşit miktarlarda kullanın. Bu karışımı bir sprey şişesine alın ve ayakkabıların tabanına ve tabanına püskürtün. Bu çözeltinin yaklaşık bir saat kurumaya bırakın. Bir gecede biraz kabartma tozu serpin. Bu yöntem kombinasyon halinde kötü kokuyu azaltacaktır ve ayakkabılarınızı taze kokuyacaktır.