SON

Tekli Pirinç Örgü Modeli | Şişle Bebek Yelek Hırka Battaniye Patik Bere Örneği

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Double Tire Sample Easy Auger Bending Mesh Knit Free Pattern

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

AMİGURUMİ OYUNCAKLAR GÜZEL VE SEVİMLİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Tığ İşi-Örgü-El Yapımı-Amigurumi Oyuncaklar

Ayakkabı Kutularını Yeniden Kullanmaya Yönelik 30 Farklı Fikir

Bu haber 05 Nisan 2017 - 20:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Eminim dolabında kullanılmayan birçok ayakkabı kutularına sahipsin ve onlarla ne yapacağına dair bir fikrin yok.

Evinizin etrafında odanızda ,yatak altında, kapı arkasında duran ayakkabı kutusu sadece çöp değildir. En azından bazılarımız için.

Boş ayakkabı kutuları ev için hem kullanışlı ve güzel el işleri yapmak için harika bir malzemedir. Bu kutuları renkli kumaşlar ve kağıtlarla kaplayabilirsiniz. Ayakkabı kutuları tekrar kullanım geri dönüşümün mükemmel bir örneğidir!
Sadece bir işe yaramadığını düşündüğünüz kutuları atmak yerine bu karton kutuları çocuklarınızla birlikte eğlenceli el sanatlarında yeniden canlandırabilir ve bazı yaratıcı şeylere dönüştürebilirsiniz.

Ayakkabı kutularından neler yapılabilir diyorsanız ; örneğin cep telefonu şarj kutusu , dikiş aletleri kutusu, kalemlik , kalem kutusu , çorap kutusu, hediye kutusu, takı kutusu, duvar paneli, pano , çocuklar için eğlenceli müzik aletleri, oyuncak şeklinde gibi değişik yaratıcı fikirlerle kullanılabilir.

Ayakkabı kutuları ile yeniden birşeyler yaratmayı düşünenlere ilham veren fikirler, ayakkabı kutularını atmadan kullanmayı değerlendirmeyi düşünenler için ise yeniden kullanmaya yönelik 30 adet dıy fikri .

Gözünüzün içine bakan o ayakkabı kutusunu atmayın..  Ayrıca ayakkabı dolabınıza yeni bir hayat verin…

Çünkü bugün, boş ayakkabı kutuları ile kolay ve kullanışlı geri dönüşümlü DIY PPROJELERİ için şansınız olacak. Neler yapılabiliyormuş dilerseniz bir göz atın…