SON

ZÜRAFALI HIRKA MODELİ | Tığ İşi Kapşonlu Bebek Çocuk Hırkası | Figürlü Örgü Modelleri

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Tekli Pirinç Örgü Modeli | Şişle Bebek Yelek Hırka Battaniye Patik Bere Örneği

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Double Tire Sample Easy Auger Bending Mesh Knit Free Pattern

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

AMİGURUMİ OYUNCAKLAR GÜZEL VE SEVİMLİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Tığ İşi-Örgü-El Yapımı-Amigurumi Oyuncaklar

Ayıcıklı Bebek Hırkası

Bu haber 20 Ekim 2016 - 9:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Alize İpten ( softy ) şişle örülen düz örgü örneğinde gri kapşonlu modelde üstünde ayıcık patileri pati izleri olan , kapşonunda ağız, burun, göz ve kulak figürleri ile sevimli bir ayıcık hırka örneği bebekler ve çocuklar için kışlık örgü modellerine şirin örnek..

Geçtiğimiz günlerde fatma kadayıfçıoğlu örmeyi seviyorum programında televizyonda izlerken sanki bu ayıcıklı hırka yapılışına benzer bir örnek görmüştüm.

Modern çocuk ve bebek örgülerine ayıcık figürü yapma örneği de ayıcıklı bebek yeleği yapılışı modellerinde deson zamanlarda gelişen örgü moda tasarımlarında birçok örnekle rastlamaktayız.

Ayrıca ayıcıklı yelek modeli örneklerine ilham olabilecek bu hırkanın kol kısımlarını örmeden kolsuz yelek şeklinde ayıcıklı yelek yapılışı tarzında şapkalı stilde  örebilirsiniz.

Yıllar öncesinde deryalı günler bebek örgü modelleri ve yapılışları nın  gösterildiği güzel ve fikir veren hobi el işlerinin yayınlandığı televizyon ekranlarında böyle cicili sevimli ayıcıklı örgüler ,anlatımlı ayıcıklı bebek örgüleri ve ayıcıklı bebek yeleği anlatımlı modellerini farklı modellerde fikir edinmiştik.

 

Şişle örgü örneklerin reglan kollu gri ve yeşil renkli yünlerden örülen ayıcık modelli hırka örneği örmek isteyenlere ilham olsun..