SON

Tekli Pirinç Örgü Modeli | Şişle Bebek Yelek Hırka Battaniye Patik Bere Örneği

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Double Tire Sample Easy Auger Bending Mesh Knit Free Pattern

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

AMİGURUMİ OYUNCAKLAR GÜZEL VE SEVİMLİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Tığ İşi-Örgü-El Yapımı-Amigurumi Oyuncaklar

Bebek Beresi Örgü Modelleri

Bu haber 04 Eylül 2013 - 11:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

El örgüsü bereleri seviyorum. İster bebeğe ait olsun, ister çocuğa, isterse biz büyüklere. Özellikle hayvan figürlü olanlarına bayılıyorum. Çiçekli ve çilekli modelleri ise ayrı bir güzel ve özel tasarımlar.

Elde yapılıyor, sen yapıyorsun , bir emek harcıyorsun ve senin hayalinden çıkıyorlar. Renkli yünlerin uyumu, bir küçük çiçek motifi, kuş motifi düz renk bere üzerine aplike işi olarak dikildiğinde harika bir süs oluveriyor. Bebeklerin başına geçirildi mi bu sevimli örgü bereler, yüzlerde gülümsemelere sebep oluyor.

Evet arkadaşlar ! kışa hazırlık örgülerinden sizde bebek ve çocuklarınızıa şişle örmek istiyorsanız değişik modellerdeki resimli berelerden faydalanabilirsiniz.

 

 

 

görseller : etsy