SON

TIĞ İŞİ ÇAM AĞACI MODELİ | ÖRGÜ YELEK ŞAL BLUZ MODELLERİ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

PEMBE DANTEL ÖRNEKLERİ MODELLERİ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

KARIŞIK LİF MODELLERİ ÖRNEKLERİ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

SELANİK ÖRGÜ MODELİ NASIL ÖRÜLÜR | ATKI BERE HIRKA BATTANİYE | KOLAY ŞİŞ ÖRNEKLERİ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Bohem Tarzında Güzel 22 Adet Bahçe Dekoru Fikirleri

Bu haber 14 Nisan 2017 - 19:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İlkbahar geldi.. Kışın solan, kuruyan ve bir türlü oturamadığınız, ilkbahar gelse de otursak diye hayaller kurduğunuz, özlemini çektiğiniz bahçenizin tadını çıkarmak ve süslemek için harika bir zaman dilimi.

Bahçe dekorasyonu için muhteşem kendin yap fikirleri ilkbahar ve yaz aylarında bahçede eğlenceli vakitler geçirmek için yaratıcı fikirler sunuyor..

Bahçenize kuracağınız bohem tarzında oturma alanları ile harika vakitler geçirebilirsiniz.

Bununla birlikte, bahçenizi içinizi rahatlatıcı özelliklere sahip bir şekilde süslemek , dekore etmek istiyorsanız, yine saf ve ferahlatıcı özelliklere sahip , huzur veren renk, desen ve mobilyaların , kilimlerin , yastıkların, örtülerin ve eşyaların olduğu dekorlar kurabilirsiniz.

Örneğin bir ağaç dalına kuracağınız hamak bohem tarzında eşyalarla dekore edebilirsiniz. Kendinize ev ailenize ait hoşça vakitler geçireceğiniz bohem oturma köşesi yapabilirsiniz.

Bohem tarzı dizayn ettiğiniz  bahçeniz hafta içi geçirdiğiniz yoğun iş ve okul günlerinin ardından ailecek veya tek olarak dinlenmek için mükemmel bir köşe olacaktır sizler için..

Size ilham vermek için 22 adet farklı düzeleme ve dekorasyon modeline sahip tamamen şaşırtıcı bohem bahçe dekoru fikirleri toplamış bulunmaktayız. İstersen bir bak!