SON

Tığ İşi Yıldız Modeli | Tejidos a Crochet Punto Estrella paso a paso

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Tığ İşi Kordon Yapımı | Cordón de zapato redondo tejido a crochet

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Tunus İşi Örgü Tekniği | Tunisian Crochet Lace Stitch

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Bu Bahar Yapmak İçin Eğlenceli Çocuk Bahçesi Projeleri

Bu haber 05 Nisan 2017 - 18:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bahar şüphesiz ki bazı bölgelerimizde cıvıl cıvıl kuş sesleriyle yaşanmaya başlandı.

Doğa uyandı.

Bahar sonunda ortaya çıktı!   Bizle birlikte kışın eve kapanan çocuklarımız için doğayı yaşama zamanı.

Şimdi küçük çocuklarınızla birlikte dışarı çıkıp, keşfetmek, öğrenmek ve oynamak için eğlenmenin zamanı geldi diyebiliriz. Çocuğunuzla eğlenceli aktiviteler geçirmenin ilham veren yolları sizlerle.

Sizde çocuklarınızla birlikte açık havada dolaşarak, temiz havanın keyfini çıkarmanın, doğanın sakinleştirici seslerinin yanı sıra renkli manzaralarla vakit geçirmenin tam zamanı..

Evinizin bahçesi sıcak güneşli günleri ailenizle, özellikle de çocuklar ile geçirmek için en iyi yerdir. Çünkü öğrenecekleri, keşfedebilecekleri özgür alanlar vardı..

Bahçede eğlenerek bitki yetiştiren ve kendi bitkilerini yetiştirerek vakit geçirecekleri bir oyun oynayabilirler.

Bahçe evin huzurudur, toprak enerjinin atıldığı mis gibi çimen kokusu ve bahar çiçekleri ile ruha enerji verir.

Bizde bahçede çocuklarla birlikte bir hafta sonu veya her gün eğlenceli vakitler geçirebileceğinizi düşündüğümüz; çocuğumla evimde, bahçemde neler yapabilirim, onunla nasıl vakit geçirebilirim diyenler için sizlere fikri verecek çocuklar için 8 farklı eğlenceli bahçe projesi fikrini sunduk.

Bu bahçe faaliyetleri toprakta kazıma yapmak, bitkilerin yetişmesini izlemek ve kalplerinde bir doğa sevgisi aşılamak için değerli fırsatlar sağlayacaktır.

1 – Süngerden çim evi yapabilirsiniz. Çim yetiştirebilirsiniz.

2- Saksıda naylon ince çorap içine koyulan topraklar birlikte büyüyen çim kafası yapmak çimin büyümesini izlemek süper eğlenceli bir yoldur:

3- Bahçeye çocuklarınızla birlikte ekeceğiniz tohumları dikmek için kullanılan yumurta kartonlarını saksı olarak kullanmak ve daha sonra bu kartonlardan güzel bir sera yaratmak için plastik torba ile kaplamak harika bir yoldur…

 4 – Boş plastik su şişelerini atmayın; çünkü veranda da veya ön sundurma içinde asılı duran şirin domates ekicilerine dönüşebilirler:

5- Fasulyenin pamuk topları üzerinde ne kadar hızlı büyüdüğünü izlemek her yaşta güzeldir.

6- Çocuklar ıslak olan bahçe toprağında çamurdan cupcakes ler yaparak oynamak isteyebilirler.

7 – Küçük çocuklarınıza kendi bahçelerinde çit olan kendi bitkilerini, çiçeklerini yetiştirebilecekleri ve sulayabilecekleri bir alan verin:

8 – Ağaç dallarına veya bir çamaşır ipine bahçeye gelen ve sizleri ziyaret eden kuşların yiyebilecekleri el yapımı kuş yemi elma, armut, fıstık gibi değişik kuş gıdaları ile bahçeye çeşitli yabani kuşları çekebilirsiniz.