SON

Tekli Pirinç Örgü Modeli | Şişle Bebek Yelek Hırka Battaniye Patik Bere Örneği

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Double Tire Sample Easy Auger Bending Mesh Knit Free Pattern

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

AMİGURUMİ OYUNCAKLAR GÜZEL VE SEVİMLİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Tığ İşi-Örgü-El Yapımı-Amigurumi Oyuncaklar

Burgulu Su Yolu Modeli Türkçe Video Anlatımlı

Bu haber 11 Ağustos 2017 - 9:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Su yolu örgü modelinin ismi burgulu örgü örneği.

Burgulu su yolu örgü modeli örneğimiz de burgu yapılan su yolu kısmı 4 ilmek arada 2 tane ters ilmek bulunuyormuş. 6 ve katlarından örülüyormuş.   Örneğimizde bir tanesi burgu tekniği uygulanırken diğer örneği aynı devam etmekte. daha sonrasında diğeri burgu yapılırken yanındaki ilmek sıraları aynı devam ederek örülür.

Zarif omuz şalları, etol modelleri , değişik bayan yelekleri, bebek yelekleri ve her türlü farklı örgü modelleri örebileceğiniz ajurlu bir model.

İşte bu güzel burgulu su yolu örneğinin yapılışı şiş örgü örnek tekniği Şerifenin Örgü Dünyası Youtube kanalında örgü öğrenmek isteyenlere açıklamalı videolu paylaşımla güzelce anlatılıyor.

 

Burgulu Su Yolu Modeli Nasıl Yapılır Video