SON

DANTEL ÖRNEKLERİ & EV DEKORASYONU AKSESUARLARI

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, Dekoratif Aksesuarlar, El Yapımı Hobiler

ÇEŞİTLİ ÖRGÜLER / EL ÖRGÜLERİ ÖRNEKLERİ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

ŞIK ÖRGÜLER & BAYAN ÖRGÜLERİ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN TIĞ İŞİ ÖRGÜ YELEK YAZLIK BLUZ MODELİ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

ÇAMAŞIR SUYU DAMLAYAN KIYAFETLERDEN LEKE YOK ETME FİKİRLERİ

Bu haber 01 Ekim 2017 - 14:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

KIYAFETLERDEN ÇAMAŞIR SUYU LEKESİ NASIL YOK EDİLİR .

Eyvah ! Elbiseme Çamaşır Suyu Damladı – Pantolonuma Çamaşır Suyu Damladı Ne Yapabilirim – Çamaşır Suyu Damlamış Alt Eşofman için çamaşır suyu lekesini nasıl gizlerim gibi gibi sorular …

Giysinize Çamaşır Suyu Damladıysa Leke Saklama Kapatma Yöntemleri Sizlerle

Leke Çıkarma İlacı – Leke Çıkarı özelliği olan Çamaşır Suyunun Tam tersi renkli Koyu Kıyafetlerde Leke Bırakıcı Özelliliği Bulunuyor Arkadaşlar .

Beyaz Kıyafetler Hariç ,Hepimiz Çamaşır Suyu Lekelerinin Kıyafetleri mahvettiğini Biliyoruz .

Üste sıçrayan çamaşır suyu lekeleri o güzelim kıyafetlerimizi, kot pantolonlarımızı bazen giyemememize sebep olabiliyor .

Lakin ev işlerinde pratik , akılcı ve alternatif çözümler yardımcı olmaktadır  biz bayanların işlerine .

Renkli kumaş boyama kalemleri çamaşır suyu damlamış kıyafetleri kurtarmada kıyafet kurtarıcısı olarak artık çok işe yarıyor .

Çamaşır Suyu Olmuş Kıyafetleri Boyama yaparak Batik yapabilirsiniz.

Aslına bakarsanız Çamaşır Suyu Lekelerini çıkarmanın bir yolu yok, sadece onları soldurabilir , kıyafetin renginde boyayabilir veya o çamaşır suyu lekesi olan yere aplike tekniği süslemeler dikebilir , yapıştırabilir . yama gibi değişik süsler yapabilirsiniz.

Çamaşır suyu, temizlikte sağladığı kolaylığı, dikkatsiz kullanıldığı zaman kıyafetlerimize verdiği zararla unutturacak kadar kızdırır bizi çoğu zaman. Bazen Ev hanımlarına artık çamaşır suyu almak yok dedirtir çoğu kadınlara.

Zira o güzelim kıyafetler minicik damlalardan dolayı benekli bir hal almışlardır.

Çamaşır suyundan vazgeçemiyeceğimize ve göre yapsak, ne etsek, kazalar olacağına göre, bunu tamir etmenin bir kaç yolunu söyleyelim size:

Çamaşır suyu sıçrayan yerler eğer çok küçükse nokta gibi ise bunu kumaşın rengine uygun bir keçeli kalem ile boyayarak tamir edebilirsiniz. Hele kıyafetiniz koyu renkli ise, pek fark edilmeyecek kadar iyi olacaktır, inanın.

Çamaşır suyu, kıyafetinize büyük hasarlar vermişse, o zaman kıyafetinize başka bir hava verme zamanıdır. Çamaşır suyundan arınmış kısımları batik yaparmış gibi, kalın bir yün yardımı ile bağlayın.

Daha sonra önceden hazırladığınız, bir bardak musluk suyuna katılmış iki kaşık çamaşır suyu karışımından bir şırıngaya çekin. Şırıngadaki karışımı yavaş yavaş bağladığınız kısmın merkezinden kumaşa verin.

İpi çözdüğünüzde iç içe halkalar şeklinde desenlerle karşılacaksınız.

Desenleri kendiniz istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Bir tişörtün tam ortasından göğüs kısmından başlayarak bağlarsanız, işlem tamamlandığında güneş gibi bir manzara geçer elinize.

Fakat burada unutmamanız gereken şey; suya gereğinden fazla çamaşır suyu katmayın, yoksa kıyafetiniz tamamen yıpranır. Bir bardak suya iki kaşık yeterlidir.