SON

İŞTE 2019 YILINDA ÖREBİLECEĞİNİZ 20 TIĞ İŞİ BATTANİYE ÖRNEĞİ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

ÖRGÜ SEVGİDİR OYUNCAK ÇOCUKLARIN VAZGEÇİLMEZİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Tığ İşi-Örgü-El Yapımı-Amigurumi Oyuncaklar

GÜNLÜK İĞNE OYALARI

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

Çocuklar İçin Tabakta Makarna Sunumları

Bu haber 06 Eylül 2016 - 9:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bildiğimiz üzere çocukların en çok  sevdiği yiyeceklerin başında makarna, köfte ve patates kızartması gelir. Değişik ve lezzetli ev yemekleriyle pek ilgisi alakası bulunmayan çocuklarımız için anneler çocuklarına yemek yedirmenin değişik yollarını ararlar. Yemekle ilgisi olmayan çocuklarımız, hatta karnının acıktığını söylemeyen ve farketmeyen şirin yavrularımız var.  Ve hepimiz hayatımızda bu bizlere işkence yaratan, yemek yedirmek için çocuğun arkasından koşarken yorulduğumuz zamanlara şahit oluyoruz.

Makarna yiyen çocuk köfte yemiyor, köfte yiyen çocuk makarna yemiyor, patates kızartması yiyor , köfte yemiyor ya da sadece makarna yiyor diyen böyle yorulmacalı ve endişeli ebeveynlerin çocuklarıyla işi zorlaşıyor.

Sizle inatlaşan çocuğa yemek yedirmek için çeşitli yöntemler, yemek yedirme yolları, püf noktaları..

Değişik fikirler üreten annelerin yaratıcı düşünce ve ellerinden çıkan tabakta görsel bir şölen yaratan birbirinden farklı makarna çeşitlerini köfte , patates kızartması, salatalık , domates ve daha farklı yiyeceklerle tükenmenin resimli yollarını bir tablo, bir sanat eseri niteliğinde yaratanların sizlere görsel önerileri var..

Ayrıca içindeki çocuğu çocuğuyla birlikte şımartmak isteyen makarna sevenler için 20 lezzetli ve harika sunum tüm sevimli şekilleriyle ilhamınız olsun..