Çocuklar İçin Tabakta Makarna Sunumları

Çocuklar İçin Tabakta Makarna Sunumları
Sponsorlu Bağlantılar:

Bildiğimiz üzere çocukların en çok  sevdiği yiyeceklerin başında makarna, köfte ve patates kızartması gelir. Değişik ve lezzetli ev yemekleriyle pek ilgisi alakası bulunmayan çocuklarımız için anneler çocuklarına yemek yedirmenin değişik yollarını ararlar. Yemekle ilgisi olmayan çocuklarımız, hatta karnının acıktığını söylemeyen ve farketmeyen şirin yavrularımız var.  Ve hepimiz hayatımızda bu bizlere işkence yaratan, yemek yedirmek için çocuğun arkasından koşarken yorulduğumuz zamanlara şahit oluyoruz.

Makarna yiyen çocuk köfte yemiyor, köfte yiyen çocuk makarna yemiyor, patates kızartması yiyor , köfte yemiyor ya da sadece makarna yiyor diyen böyle yorulmacalı ve endişeli ebeveynlerin çocuklarıyla işi zorlaşıyor.

Sizle inatlaşan çocuğa yemek yedirmek için çeşitli yöntemler, yemek yedirme yolları, püf noktaları..

Değişik fikirler üreten annelerin yaratıcı düşünce ve ellerinden çıkan tabakta görsel bir şölen yaratan birbirinden farklı makarna çeşitlerini köfte , patates kızartması, salatalık , domates ve daha farklı yiyeceklerle tükenmenin resimli yollarını bir tablo, bir sanat eseri niteliğinde yaratanların sizlere görsel önerileri var..

Ayrıca içindeki çocuğu çocuğuyla birlikte şımartmak isteyen makarna sevenler için 20 lezzetli ve harika sunum tüm sevimli şekilleriyle ilhamınız olsun..

 

 

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ