SON

Tekli Pirinç Örgü Modeli | Şişle Bebek Yelek Hırka Battaniye Patik Bere Örneği

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Double Tire Sample Easy Auger Bending Mesh Knit Free Pattern

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

AMİGURUMİ OYUNCAKLAR GÜZEL VE SEVİMLİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Tığ İşi-Örgü-El Yapımı-Amigurumi Oyuncaklar

ÇOCUKLARLA YAPILABİLECEK 5 SONBAHAR EL SANATLARI

Bu haber 18 Aralık 2018 - 14:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Okul öncesi sonbahar etkinliği

Çocuk sahibi olan herkes, küçük çocukların her türlü el sanatlarını yaratmada yetişkinlere yardımcı olmayı ne kadar çok iyi biliyorlar. Bu gibi durumlarda, kuşkusuz, özellikle de, çocuğun menfaatinin derecesine bağlı olarak, ebeveynlere bağlıdır. Ama çocuğunuz evi dekore ederken merak uyandırdıysa, sonbahar dekoru oluşturmak için basit fikirler sunuyoruz.

Bir numaralı fikir. “Sonbahar parçaları” dan figürler

Yürüme sırasında çocuk yaprakları, kestane, meşe palamudu, twigs, konileri toplayabilir – kısaca, sonbaharda bulunabilecek her şey. Sıradan yapraklar, komik küçük hayvanlar, manzaralar veya soyut desenler ortaya çıkar. Sınıflar aplike, hayal gücünün gelişmesine, iyi motor becerilerine, çocuklarda azim olmasına katkıda bulunur.

2 . Fikir Hasat sepeti

Boş zamanlarında, çocuğunuzla yürürken meşe palamutları, koniler ve yapraklar toplayın. Bu dekor fikri büyük çocuklar için uygundur.

Nasıl yapılır?

Hasat sepetinin yapılması basittir – küçük bir hasır sepet, yapraklar, dallar, rowan, tahıllar, çiçekler, meyveler veya sebzeler ve doğadaki diğer her türlü hediyeleri alın.
Sepete kağıt veya kumaş koyun, üstüne küçük bir çiçek süngeri koyabilirsiniz, daha sonra kompozisyonun daha uzun süre daha taze görünmesini sağlamak için içine çiçek ekleyebilirsiniz.
Sepetin kenarları boyunca yaprakları, tahıl veya lavanta demet yerleştirin. Merkezde, elma ve armutları koyun, çiçek saplarını çiçek süngerine yerleştirin.
Sepetin üstündeki meyve ve sebzeleri düzeltmek için tahta kürdanlarla (veya kebaplar için uzun tahta çubuklar) onları sünger veya sepet dokumada en iyi şekilde yapabilirsiniz. Hepsi bu, masadaki orijinal merkezi kompozisyon hazır.

3 . Fikir: Kabak iş kartları

Evde bir çocuk tatili planlıyorsanız, misafirleri önceden oturma hakkında düşünmek ve tabaklarda misafirlerin isimleri ile kabaklar düzenlemek için mükemmel bir çözüm olacaktır.

Nasıl yapılır?

Küçük balkabağı seçin ve daha da dekoratif kabak satın alın.
Kabakların masa üzerinde daha uyumlu olmasını sağlamak için, diğer servis öğelerinde (tekstil veya bulaşıklarda) aynı renkte boyayın. Bizim örneğimizde, altın boya ile kaplı kabaklar. Düzgün renk için, bir sprey alabilir.
Konuk isimleri elle yazılabilir veya yapışkan kağıda basılabilir, daha sonra da kabakların arkasına sabitlenebilir.

4 Fikir . DIY Mısır Koçanından mumluk – şamdan
Mumlar sonbahar akşamını daha keyifli ve daha sıcak hale getirmeye yardımcı olacak. Mısır salgılarıyla süslerseniz mum orijinal görünecek, çocuğunuza farklı renklerle tohumları süslemek için bir görev verilebilir.

Nasıl yapılır?

Büyük bir mumya, birkaç tane mısır çalılarına, bir lastik bandına ve dekoratif bir kurdeleye (veya sicime) ihtiyacınız olacaktır.
Lastiği mumun etrafına yerleştirin ve lastik ile mum arasındaki mısır sıçramalarını takın.
Kachany mısır mumla tam olarak birleşince, bir şeridi sıkıca üstüne tutturun – sakızını saklayacak ve mısırı kompozisyonda yerinde tutacaktır.
Tutucuyu kullanabilirsiniz ve her dönüşü doğrudan mumya yapıştırın (bir termo-tabancanın sıcak yapıştırıcısı bunu yapacaktır), ancak bu durumda, tutkal mumları mahvedecek ve diğer el sanatlarında kullanamayacaksınız.

5 Fikir Kozalaktan Hayvanlar

Konilerden farklı hayvanlar yapabilirsiniz. Örneğin, birkaç ladin iğnesi ekleyin ve sevimli bir kirpi alın. İş için ihtiyacımız olacak: çam kozalakları, ladin, sedir, büyük ve küçük meşe palamutları, meşe palamutları, bezelye, alıç dikeni, kızamık, yabani armut veya karaçalı, kiraz ve erik kemikleri, ince kavisli dallar, tüyler, deri ve kumaş parçaları.

Nasıl yapılır?

Gelecek hayvanın pençelerini ve başını yapmak için iğne yapmak amacıyla kil veya hamur kullanın ve yumru vücut olarak hareket edecektir. Köknar konisinden kozalaktan çok sevimli bir kirpi alabilirsiniz.
Hayvanların gözleri bezelye, siyah boncuklardan yapılabilir.