SON

Tekli Pirinç Örgü Modeli | Şişle Bebek Yelek Hırka Battaniye Patik Bere Örneği

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Double Tire Sample Easy Auger Bending Mesh Knit Free Pattern

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

AMİGURUMİ OYUNCAKLAR GÜZEL VE SEVİMLİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Tığ İşi-Örgü-El Yapımı-Amigurumi Oyuncaklar

Dantelden Yapılmış Süs Eşyaları

Bu haber 04 Mart 2014 - 14:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

Fikren ve görünüş itibariyle o kadar güzeller ki ! paylaşmadan geçmek istemedim. Biz bayanlar evimizi çeşitli süs eşyalarıyla süslemeyi severiz. Süs eşyası satan mağazalarını dolaşmaktan büyük bir haz duyarız. Orada gözümüze ve ruhumuza hoş gelen bir aksesuar bulduk mu sepete atıp evimizin yolunuz tutarız.

Şimdi gelin ! evde kendimizin yapacağı eskimeyen el sanatlarımızdan olan dantel ipliklerinden tığla örülmüş sıradışı süs eşyalarının güzelliğine takılalım.

Galerimizde neler yok ki, vazolar, kase şeklide şekerlikler,sepetler, çay bardağı, çay fincanı ve tabak şeklinde danteller, dantel melekler, çiçek sepetleri, duvara asmak için dekoratif şapkalar, dantel ile yapılmış , dekoratif ayakkabılar, takı saklama kutuları hepsi birer evimizde biblo, obje olarak kullanabileceğimiz  başlıbaşına tasarım harikası aksesuarlar.

Birçoğumuz için uygulamak, dantel örmek ve gördüğünüz şekillere sokmak biraz zor gibi gözüksede, hadi gelin ilham almak için bu şahane dantel eserlerine hep birlikte göz atalım.