SON

Tekli Pirinç Örgü Modeli | Şişle Bebek Yelek Hırka Battaniye Patik Bere Örneği

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Double Tire Sample Easy Auger Bending Mesh Knit Free Pattern

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

AMİGURUMİ OYUNCAKLAR GÜZEL VE SEVİMLİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Tığ İşi-Örgü-El Yapımı-Amigurumi Oyuncaklar

Deniz Makarnasından Kapı Süsü Yapımı

Bu haber 13 Temmuz 2017 - 19:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İşte yaratıcı hobi dünyası…

Denizde yüzme bilmeyenler tarafından sık sık kullanılan sevimli bir yüzme aleti olan deniz makarnasından deniz sosisinden kapı süsü yapma işlemi farklı dekorasyon ürünlerinin bir araya gelmesi ile yapılabilecek şahane görsel bir el yapımı ürünü sergiliyor hobi sevenlere.

Yüzme aletini renkli ışıltılı noel topları ile şahane bir dekoratif süse dönüştürme işlemi.. Renkli noel çam ağacı toplarını deniz makarnasının üzerine silikonla yapıştırma yöntemiyle evinizde harika gözükecek bir aksesuar..

Yılbaşı noel kutlamaları için ev içi ve dışı dekoratif aksesuar süslemelerinde , bebek odası kapı süslemelerinde , duvar süsü veya herhangi bir oda kapısı süsü olarak renkli sünger uzun deniz makarnasından deniz sosisinden yılbaşı topları ile çelenk şeklinde kapı süsü yapmak mümkün..