SON

ÇITI PITI İĞNE OYASI MODELLERİ ÇEYİZLİK OYALAR

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

TIĞ İŞİ ÖRGÜ YASTIK BATTANİYE MODELLERİ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

DANTEL ÖRNEKLERİ / KÖŞE KENAR DANTELLERİ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

EL ÖRGÜSÜ YELEK MODELLERİ / BEBEK ÇOCUK YELEKLERİ

Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

Duvardaki Kirler Nasıl Temizlenir

Bu haber 23 Temmuz 2013 - 14:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Duvar lekeleri bütün hanımların ortak bir sorunudur. Çocuklarımız, bebeklerimiz tükenmez kalemle , boya kalemleriyle duvarlara bir şeyler yazar, çizer ve kendilerince resim yaparlar. Ee dolayısıyla birçok bayanın bahar temizliği arasında ev oda duvarlarını silmek , temizlemek  yapılacak öncelikli işlerin başındadır . Oda duvarlarını temizlemek daima can sıkıcı işler arasında yer alır. Duvardaki kirli izleri temizlemek için bu şin püf noktası inatçı duvar lekeleri ile başa çıkmak için doğru yolu bilmektir.

Odanın ortasına, kaynar su dolu bir kap bırakın. Kapı ve pencereleri iyice kapatın. Meydana gelecek buhar duvarları nemlendireceğinden temizlik işiniz oldukça kolaylaşacaktır.

Mutfak duvarlarının temizliği için kullanacağınız sabunlu suya bolca tuz ilave edin. Böylece duvarlardaki yağ ve is lekelerini kolaylıkla çıkartabilirsiniz. Ayrıca bir başka öneride bebek pudrası duvarlardaki yağ lekeleri üzerinde harikalar yaratır.
Boyalı duvarlarınızı, iyice yıkayıp kuruttuktan sonra, nişastalı suya batırdığıız süngerle silin.Böylelikle bir sonraki temizlik işlemini kolaylaştırmış olursunuz.
Duvardaki parmak izlerini temizlemek için duvarın boyasına zarar vermeden bu istenmeyen parmak izlerinden kurtulabilirsiniz. İspirtoda leke çıkarmak için güzel ve faydalı bir yöntemdir
 Parmak izlerini ortadan ikiye kesilen bir patates parçasıyla ovuşturun.
 Parafine buladığınız bir bezle silerseniz parmak izlerinin çıktığını, parmak lekelerinin kalmadığını , kolayca temizlendiğini görürsünüz.