SON

Tartelettes Au Poulet Et Aux Champignons

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

ÇOCUKLARINIZIN ÖĞRETMENLER GÜNÜ İÇİN YAPABİLECEĞİ EL YAPIMI KART FİKRİ

Burada Herşey Var, Çocuklar İçin Elişi Etkinlikleri, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

PLASTİK ŞİŞEDEN İNCİLİ BONCUKLU VAZO YAPIMI

Burada Herşey Var, Dekoratif Aksesuarlar, El Yapımı Hobiler, Eski Eşyaları Değerlendirme Geri Dönüşüm ve Yenileme, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Duvardaki Kirler Nasıl Temizlenir

Bu haber 23 Temmuz 2013 - 14:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Duvar lekeleri bütün hanımların ortak bir sorunudur. Çocuklarımız, bebeklerimiz tükenmez kalemle , boya kalemleriyle duvarlara bir şeyler yazar, çizer ve kendilerince resim yaparlar. Ee dolayısıyla birçok bayanın bahar temizliği arasında ev oda duvarlarını silmek , temizlemek  yapılacak öncelikli işlerin başındadır . Oda duvarlarını temizlemek daima can sıkıcı işler arasında yer alır. Duvardaki kirli izleri temizlemek için bu şin püf noktası inatçı duvar lekeleri ile başa çıkmak için doğru yolu bilmektir.

Odanın ortasına, kaynar su dolu bir kap bırakın. Kapı ve pencereleri iyice kapatın. Meydana gelecek buhar duvarları nemlendireceğinden temizlik işiniz oldukça kolaylaşacaktır.

Mutfak duvarlarının temizliği için kullanacağınız sabunlu suya bolca tuz ilave edin. Böylece duvarlardaki yağ ve is lekelerini kolaylıkla çıkartabilirsiniz. Ayrıca bir başka öneride bebek pudrası duvarlardaki yağ lekeleri üzerinde harikalar yaratır.
Boyalı duvarlarınızı, iyice yıkayıp kuruttuktan sonra, nişastalı suya batırdığıız süngerle silin.Böylelikle bir sonraki temizlik işlemini kolaylaştırmış olursunuz.
Duvardaki parmak izlerini temizlemek için duvarın boyasına zarar vermeden bu istenmeyen parmak izlerinden kurtulabilirsiniz. İspirtoda leke çıkarmak için güzel ve faydalı bir yöntemdir
 Parmak izlerini ortadan ikiye kesilen bir patates parçasıyla ovuşturun.
 Parafine buladığınız bir bezle silerseniz parmak izlerinin çıktığını, parmak lekelerinin kalmadığını , kolayca temizlendiğini görürsünüz.