SON

YENİ SEZON ÖRGÜ YELEK MODELLERİ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

EN YENİ BEBEK ÖRGÜLERİ

Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

72 TANE ÇOK RENKLİ LİF MODELLERİ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

EL ÖRGÜSÜ BAYAN YELEK MODELLERİ | SON MODEL YELEKLER

Bu haber 02 Mayıs 2018 - 12:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

SON MODEL EL ÖRGÜSÜ BAYAN YELEKLERİ

Kadınlara Örgü Tığ İşi ve Şişle Örme Yelek Modelleri – Son Model Yelekler –

Bayanlar İçin Örgü Yelekler .. Soğuk havalarda ya da mevsim geçişlerinde soğuktan korunmak için bayanların sık sık kullandıkları giyim ürünlerinden birisidir yelekler. Sırt, bel ve göğüs bölgesini soğuktan korurken şıklıklarını da korumak isteyen bayanlar için birbirinden özel yelek modelleri vardır. Bu yelek modelleri, hemen hemen her sezon değişiklik gösterir.

Bayan yelek modellerinde genelde delikli ajur modelleri kullanılıyor. Yapımı daha kolay olan ajurlu modeller, yeleklerin güzelliğine güzellik katıyor. Çok sayıda el örgüsü yeleği olan ve ajurlu modellerden sıkılanlar içinse örgülü modeller ya da boncuk işlemeli modeller tercih edilebilir. Boncuk işlemeli modeller, örgüye yeni başlayanlar için de ideal olabilir. Haroşa ya da düz örgü ile hazırladığınız basit bayan yelek modellerini farklı renklerde boncuklar ile süsleyebilir, model verebilirsiniz. Düz bayan yeleklerinde modeli zenginleştirmek için iki taraftan cep ya da bel kısmından kemer detayına yer verilebilir. Klasik yeleklerden hoşlanmıyor, modern, farklı modelleri kullanmayı seviyorsanız yandan düğmeli bayan yelek modellerini tercih edebilirsiniz.
Bayan yelek modellerinde kullanılan örneklerin yanında renkler de önemlidir. Bu sene genel olarak pembe, krem, turuncu ve sarı renkli yelek modellerini bayanlarda daha fazla gördük. Genel bilgilerin ardından son model bayan örgü yeleklerinden bazı örnekleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.