EN TATLI AMİGURUMİ KÜÇÜK OYUNCAKLAR

EN TATLI AMİGURUMİ KÜÇÜK OYUNCAKLAR
Sponsorlu Bağlantılar:

Bebekleri ele geçirdiği gibi sanırım oyuncakların masum yanı her yaştan insanı ele geçiriyor.  Beni de kendine çekiyor küçük renkli yün oyuncaklar. Hayvanı , çiçeği , bebeği, çizgi film kahramanları derken tasarım harikaları ile Amigurumi Dünyası her daim capcanlı..

Güzel ve çok cici 32 tane Amigurumi Tığ İşi Tekniği ile Örülen En Tatlı En Sevimli Örgü Küçük Oyuncaklar .

Amigurumi Oyuncak Çeşitleri için model olabilecek amigurumi oyuncak örmek istiyorum diyen veya yünden oyuncak hayvanlar ve bebekler yapmak isteyenler için burada En Tatlı En Sevimli Oyuncaklar ;  Amigurumi Tığ işi ile örülen şirin görüntüleriyle karşınızdalar.

Yeni Amigurumi Oyuncak Modelleri ve Farklı Oyuncak Örgüleri için sizlere fikir verecek olan Sevimli Örgü Bebek Oyuncakları ; Yünden Yapılan Oyuncaklar gibi bebeğime oyuncak yapmak istiyorum diyen annelere yıkanması açısından kolaylık sağlar .

Fare , Noel Baba gibi değişik Amigurumi Tığ İşi Oyuncaklar arasından birini beğenip istediğinizi örebilirsiniz.

Amigurumi Oyuncak Bebek Nasıl Yapılır ile resimli anlatımlı görsel paylaşımı buradan bakabilirsiniz.

Ayrıca Amigurumi Köpek Yapılışı örneğine yine buradan ulaşabilirsiniz.

Yapılışları itibariyle çok tatlı en sevimli yine burada Amigurumi Örgü Oyuncak Hayvan Modelleri tıkladığınızda bebeğinize veya çocuğunuza amigurumi tekniğinden nasıl bir küçük içi dolgulu oyuncak örmek istediğiniz konusunda yardımcı olacaktır.

 

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ