SON

Cara Merenda Rajutan Taplak Meja Dengan Mudah | Tip & Teknik Merenda

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Minion Figürlü El Örgü Küçük Cüzdan El Çantası

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Şapkalı Kapşonlu Bebek Tulumu El Örgüsü

Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

ESKİ FİNCAN DEMLİK ÇAYDANLIK DEĞERLENDİRME | 36 İLHAM VERİCİ FİKİR

Bu haber 26 Temmuz 2019 - 12:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

ESKİ FİNCAN DEMLİK ÇAYDANLIK DEĞERLENDİRME

Kırık eski fincandan neler yapılır . DIY PROJELERİ .

Mutfakta işe yaramayan eşyaları değerlendirme yolları .

Eski kullanılmayan porselen kahve çay fincanlarını ve metal , çaydanlıkları , demlikleri yeniden kullanma konusunda

36  ilham verici fikir elinde eski fincanı bulunanlara ve fincanını atmaya kıyamayıp ne yapacağını kara kara düşünenlere gelsin .

Evde eski eşyalardan yeni tasarımlar

Cam veya seramik çay fincanları ve çaydanlıklar, normal amaçlarında kullanılmadıklarında da geri dönüştürülebilirler. Onları bir mum, saksı , veya bir saat olarak yeniden kullanmak amacıyla değerlendirebilirsiniz .
Çay kahve fincanını saksı olarak tekrar kullanmak, evinizi dekore etmenin başka bir harika yoludur. Sadece küçük bitkiler kullanmanız gerekir, böylece fincanın hacmi toprak ve bitkinin kökleri için yer sağlayabilir.

Biraz kırık eski çay fincanı alabilir ve benzer bir renge sahip sıvı balmumuyla doldurabilirsiniz. Birkaç damla parfüm ekleyin ve soğuduktan sonra güzel bir mum olacak!

Çay fincanı abajur veya avize yapmak sıradışı ve gerçekten zorlu DIY projesidir. Sadece porselen fincanların ve tabaklarınım uygun malzeme olarak kullanılabileceğini bilmelisiniz. Tabi burada elektrik bilgisi de gerekli, bu yüzden kablolara dikkat edin!

Eski teacups ile DIY duvar saati! Sadece bir plastik tahta boyayın ve üzerine bardak yapıştırın. Mekanizmayı kurun ve saatiniz hazır!