SON

ÇOK KOLAY BEBEK PATİĞİ YAPILIŞI | T ŞEKLİNDE ÖRGÜ PATİK MODELİ

Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

How to Make a Crochet Circle For Beginners | ROUND | EASY DOUBLE CROCHET

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

POŞE YUMURTA TARİFİ | NASIL YAPILIR | Kolay Haşlanmış Yumurta

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

ESKİ KOTTAN YAPILMIŞ MUHTEŞEM DIY FİKİRLERİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Eski Eşyaları Değerlendirme Geri Dönüşüm ve Yenileme, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Eski Sandal ve Kayıkları Yeniden Kullanmanın Akıllı ve Yaratıcı Yolları

Bu haber 06 Nisan 2017 - 17:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Eski ahşap kayıkları, sandalları ve tekneleri yeniden kullanılması adına fikir veren evde , bahçede, deniz kenarında yepyeni mobilyalar yaratmanın çözümü ve yaratıcı düşünmenin yolları ile yapılan 20 adet tasarım örneği ile sizlerle.

Eski sandal ve kayıklardan neler yapılabilir diyenler için kayıktan koltuk, kayıktan oturma alanı gibi eski eşyalardan yeni tasarımlar güzel fikirler bunlar

Bahçe veya ev içi dekorasyon söz konusunda hepimiz elimizde bulunan eski eşyaları yeniden değerlendirmek adına tasarruf etmek isteriz.  Ama bazen büyük parçalardan ne yapacağımızı bilemeyiz. Tıpkı bu eski , kırık dökük , yıpranmış sandal , kayık veya teknelerden yapılan mobilyalar gibi fikirler üretebilirsiniz.

Eski bir kayık ucu bir anda koltuk kanepe modeline dönüşebilir.  Eski bir ahşap sandal evinizin boş duran bir köşesine kitaplık olarak değerlendirilebilir.

Eski ahşap tekneler, eski bir kayık bir evin giriş kapısı olarak,  yıpranmış eski bir sandal evinizin sehpası, eski tekne mutfak dekorasyonunda , eski bir kayık sallanan salıncak yatağı şeklinde, eski bir sandal çocuklar için kum havuzu , eski bir kayık çiçeklik saksılık ve benzeri gibi harika projelerin alternatif buluşları ile kullanılabilir.

Evinizde , garajınızda , bodrum ve çatı katında eski bir sandalınız, kayığınız varsa büyüleyici tasarımlardan ilham alın..