Farklı Malzemelerden Anaokulu Kreş Bahçesine Neler Yapılabilir

Farklı Malzemelerden Anaokulu Kreş Bahçesine Neler Yapılabilir
Sponsorlu Bağlantılar:

Çocukların oyun gücünü ve hayal gücünü geliştiren , ruhlarını besleyen birbirinden şirin ortam , mutluluk yaratan ortamlardan biridir anaokulu ve kreşler. 

Bir anaokulu bahçesi veya kreş yuvada olması gerekenler nelerdir tam olarak bilemem ama; bu örneklerimizde olduğu gibi ilginç bir yaşam ve oyun alanı yaratmak mümkün.

Okul bahçesine taşların uğur böceği veya hayvan desenleri şeklinde figürler verilerek boyanması veya başka hayvan görünümlü taşlar boyamak. Tenekenin dışına güzel ve sevimli resimler çizmek boyamak, saksılardan minik kız çocukları ve erkek çocuklarında dekoratif figürler yaratmak, eski arabaların çiçek bahçesine dönüştürmek, tahtadan ahşap ve patlak araba lastiğinden kum havuzu yaratmak , kreş ve anaokulunun bahçe duvarlarını veya çitlerini renkli boya kalemi şeklinde ve çocuk figürleriyle boyamak, eski bir sandalyeden salıncak yapmak, araba lastikleriyle çeşitli hayvan şekilleri yapmak ve okul bahçesine dekoratif bir alan yaratmak muhteşem fikirler ve geri dönüşümler olarak çocuklarımızın ve bizlerin hayatında yer bulabilir. 

Bir çoğu çöpe atılacak, hurdaya çıkan yaratıcı farklı malzemelerden okul bahçesine, bahçe düzenlemesi ve oyun alanı yaratmak adına , çocukların ve ebeveynlerin ilgini çekecek güzel ve ilham veren tasarımlar fotoğraflı örnekleriyle öneri olarak karşınızda. 

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ