SON

AMİGURUMİ DİKİŞÇİ TEYZELER | 8 SEVİMLİ DİKİŞ NAKIŞ ORGANİZERİ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

YENİ SEZON ÖRGÜ YELEK MODELLERİ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

EN YENİ BEBEK ÖRGÜLERİ

Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

Figürlü Paspas Modelleri

Bu haber 25 Eylül 2016 - 17:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Eğer çocukluk çağında bir çocuğunuz ve minicik bebeğiniz varsa çocuk ve bebek odası dekorasyonlarının bir hayli zor bir süreç olduğunu diğer ebeveynlerden duyarsınız ve bilirsiniz.

Annenin ve çocuğun zevklerinin, tarzlarının ve kişisel tercihlerinin karakterle birlikte karşılaştığı ve iyice belirginleşmeye başladığı zamanlarda çocuklara bir şey beğendirmek oldukça güçtür, hele de söz konusu kendilerine ait en özel alanları olan odalarıysa. Bebeklerimiz bu dekorasyon stiline sesini çıkaramasa da büyümeye başladıkça onunda annesine belli ettiği davranışları oluyor..
Evde dikiş diken anneler veya bebeği ve çocuğu için paspas tasarımı arayan ve bu konuda odasına paspas diktirmek isteyen anneler için yumuşacık hayvan figürlü paspas modelleri gibi, balerin, gemi gibi havalı ve  bir o kadar sevimli paspaslar sizlerle.