SON

KEDİ MOTİFİ / TIĞ İŞİ ÖRGÜ / HAYVAN FİGÜRLÜ BEBEK BATTANİYESİ YAPILIŞI 1 ve 2 BÖLÜM

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

İĞNE OYASI ÇİÇEKLİ MODELLER

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

EGE USULÜ ZEYTİNYAĞLI ENGİNAR YEMEĞİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

KETEN İPTEN KOLYE VE BİLEZİK VE BONCUKLAR

Burada Herşey Var, Dekoratif Aksesuarlar, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

GELİN ADAYLARINA GÜZEL DANTELLİ GELİNLİK MODELLERİ

Bu haber 18 Nisan 2018 - 18:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

EN GÜZEL DANTELLİ GELİNLİK MODELLERİ

Dünyanın dört bir yanından ilham ve fikirler için 100 adet farklı modelde

güzel gelinlik temalı fotoğraf seçimlerini keşfedin.

Büyük Bir heyecanla Beklediğin Düğününün Mükemmel Olmasını İster misin ?
Gelinkte Dantel şık ve zarif bir görünüm sağlar . Üst kısmı dantel olan dantelli gelinlik modelleri saten kumaş ve tül kumaşla uyum sağlar. Eteği uçuş uçuş tülden oluşan bir gelinlik harika bir seçim olabilir. Dantel aynı zamanda sırt bölgesini, göğüs bölgesini ve de bel bölgesini çok daha şık ve zarif göstermek için kullanılabilir. Fransız danteli .Hem kaliteli hem de lüks bir gelinlik modeli istiyorsanız dantellik gelinlik modelleri modasında büyük bir yere sahip olan Fransız dantelini tercih edebilirsiniz. Gelinliğinizle bir bütün oluşturması için gelinlik tasarımında kullanılan danteli, duvağınızın kenarlarında da kullanabilirsiniz. Böylece hem romantik hem de zarif bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Dantelli gelinlik modelleri her tarza uyum sağlayabilir .İster bohem ister vintage isterseniz de elegan bir tarzda gelin olun, dantelli gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Düz ya da balık formlu gelinler için dantelli gelinlik modelleri – Dantel, gelinliklere en çok yakışan malzemelerden biri. Özellikle gelinliğin tamamı dantelden oluştuğunda ortaya harika bir görünüm çıkıyor. Siz de dantelin romantikliğini ve şıklığını tam olarak taşımak için tamamı dantelli gelinlik modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Balık formlu gelinliklere dantel çok yakışıyor . Bazı kısımların dantelli olması da tercih edilebilir . Tamamı dantelden oluşan dantelli gelinlik modelleri yanı sıra yalnızca üst kısmında dantel bulunan gelinlikler de oldukça trend. Uzun kollu olup dantel detayı bulunan gelinlikler, birçok gelin adayının tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. V yakalı göğüs dekolteli modelleri tercih edebileceğiniz gibi tercihinizi sırt dekoltesinden yana da yapabilirsiniz.

Farklı düğün konseptlerine uygun farklı dantelli gelinlikler . Tarihi mekan düğünleri için uzun kollu, V yakalı dantelli gelinlikleri, balo salonu düğünü için üst kısmı dantelli alt kısmı kabarık gelinlikleri, kumsal ya da kır düğünleri için ise düşük omuzlu ve düz formlu gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz.

Düz formlu ya da balık formlu gelinlikler dantel ile en çok uyum sağlayan modeller arasında yer alıyor. Özellikle balık gelinliklerdeki etek kısmında çoğalan dantel görünümü, hoş bir görüntü oluşturuyor.