SON

Tekli Pirinç Örgü Modeli | Şişle Bebek Yelek Hırka Battaniye Patik Bere Örneği

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Double Tire Sample Easy Auger Bending Mesh Knit Free Pattern

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

AMİGURUMİ OYUNCAKLAR GÜZEL VE SEVİMLİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Tığ İşi-Örgü-El Yapımı-Amigurumi Oyuncaklar

Gül Desenli Örgüler

Bu haber 24 Kasım 2013 - 8:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

Yaz ve kış sezonunda sıkça rastladığımız hazır örgüler üzerinde yer alan gül desen modelleri biz bayanların ilgini her daim çekmekte. Güllü, çiçekli bir şey gördüğümüz anda önce gözümüz, sonra da ellerimiz onu almaya doğru gider.

Sade tek renk bir kazak, hırka, yelek gibi el örgü giysisini üzerine yapılan gül desen modeliyle bir anda sıklaştırır.Cıvıl cıvıl oluruz.

Seviyorum rengarenk gülleri, koklamayı ve güllü dallı birşeyler giymeyi.  Sanırım hepimizin gardrobunda gül desenli birşeyi muhakkak vardır.  Giydiği anda insana enerji verir, ilkbaharı, yazı anımsatır, ruhun canlanır.

İşte arkadaşlar güllü, gül desenli kıyafetler her daim giyim kıyafet konusunda popülerliğini hep koruyor. Bende sizler için şemalı gül desenlerinden ve örgü kazak, hırka, yelek, süveter gibi şişle örülen el örgü giyim modelleri paylaştım. Bu aşkın, sevginin ve hediyenin sembolü olan sıcacık renkleriyle desenli güller öreceğiniz örgülerde sizlere ilham olsun.