SON

Tekli Pirinç Örgü Modeli | Şişle Bebek Yelek Hırka Battaniye Patik Bere Örneği

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Double Tire Sample Easy Auger Bending Mesh Knit Free Pattern

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

AMİGURUMİ OYUNCAKLAR GÜZEL VE SEVİMLİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Tığ İşi-Örgü-El Yapımı-Amigurumi Oyuncaklar

Gül Saç Modeli Nasıl Yapılır – Video Gösterimli

Bu haber 28 Şubat 2016 - 11:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Düğün tarihine karar verildikten sonra telaş ve sabır içerisinde beklenen; kalp atışlarının hızlandığı , tatlı telaşların boğazınıza düğümlendiği durumların olduğu düğüne ait gelinler tarafından yaptırılabilecek trend saç modellerinden biri.. Saça gül şeklinde form verme..

Damatlar tarafından , o kadar da önemli bulunmayan, alt tarafı saç ve makyaj diye fazla önemsenmeyen gelin saçı, gelinliğin üzerinde gelinliğinize göre , hatta yüz hatlarınıza göre yaptıracağınız farklı tasarım modellerinde kuaförler tarafından sizlere sunulmakta..

İşte giyim modası, ev modası, ayakkabı, takı , gözlük modasında olduğu gibi , saç modellerine ait yepyeni trendler ortaya çıkıyor .

Tıpkı son yılların şık gelin başı modellerine dikkat çekici stiliyle örnek olarak öne çıkan saç trendi gül formunda saç toplama da olduğu gibi..

Düğününde veya nişanında;  gelinlik ve  zarif abiye elbiselerin üstünde gül formunda toplanan topuz şeklinde saçı görmekten hoşlanacak gelin adaylarına; yaptırabilecekleri saç modeli videolu olarak yapım aşamalarıyla karşınızda.

Ayrıca hiçbir masrafa gereksinim duymadan bu video paylaşımı evde saçını toplamak isteyenlere ilham olabilir. 

 

Gül Şeklinde Saç Yapımı Videolu Yapılış Aşamaları İzle Sende Yap…