Hamburger Şeklinde Cep Aynası Yapımı – Video

Hamburger Şeklinde Cep Aynası Yapımı – Video
Sponsorlu Bağlantılar:

 

 

Bu kadar sevimli, süper ötesi ve yaratıcı bir şey olamaz demiyorum, her geçen gün bu tatlı kızın yaptıkları şeylere  baktıkça ağzım açık kalıyor ve insanoğlunun beyninin yüzde 10  kullandığını düşündükçe, bu kız yüzde 10 unu kullanarak bunları yapıyorsa ben acaba kaçını kullanıyorum demeden alamıyorum kendimi.

 yuvarlak şekilde kesilmiş iki adet sünger, yine aynı boyutlara yakın kesilen iki adet yuvarlak karton parçası sıcak tutkal tabancasıyla birbirine yapıştırılıyor.20 cam-20 cam kesilen sarı renkte kare kumaş parçaları bu sünger ve kartonun üzerine sarılıp, dikilip sonrasında fazlalıklar kesiliyor.

İnce saten yeşil kurdeleden büzgü yapılarak kıvırcık görüntüsü alması sağlanıyor ve bu süngerli kumaş kaplı yuvarlak parçanın kenarlarından dikiliyor. Diğer süngerli parçada aynı şekilde işleme tabi tutuluyor. Sulandırlımış guaj boya bir fırça yardımıyla bu sarı renkli kumaş parçasının üzerine sürülüyor. Hamburger ekmeğinin üzerindeki susam görüntüleri fırça ile boyanıyor.

En sonunda ana malzememiz olan plastik kapaklı küçük cep aynası kenar kısımları koyu renkli bir oje ile boyanıyor hamburgerin içindeki et görüntüsü verilmeye çalışılıyor.  Daha sonrasında cep aynası bu hamburger görüntüsündeki kumaş kaplı yuvarlak parçalara  karşılıklı olarak yapıştırılıyor ve ortaya şahane yaratıcılıkta akıl sınırlarını zorlayacak tasarım harikası sevimli bir hamburger ayna çıkıyor..

 

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ