SON

Tekli Pirinç Örgü Modeli | Şişle Bebek Yelek Hırka Battaniye Patik Bere Örneği

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Double Tire Sample Easy Auger Bending Mesh Knit Free Pattern

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

AMİGURUMİ OYUNCAKLAR GÜZEL VE SEVİMLİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Tığ İşi-Örgü-El Yapımı-Amigurumi Oyuncaklar

Hamur İşine Şekil Vermede Yaratıcılığın Böylesi

Bu haber 11 Mart 2014 - 10:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Evet arkadaşlar ! aklıma dahi gelmeyecek bir fikirle karşınızdayım. Şaşkınım, yüzümde ” ay iğrenç, ne korkunç ” denilen bir ifadeyle birlikte, müthiş bir yaratıcılık diyen düşüncem var.  Hamur işinden yapılan poğaça ve kurabiye gibi yiyeceklerimize kesik parmak şeklinde şekil vermek dahi fikirlerin eseri . Evet yaratıcılığın böylesi sanırım görülmedi.

Gerçi yiyebilir miyim böyle kurabiyeyi . Vallahi bilmiyorum! lakin insanız; yapmam denilen şeyleri , bir gün geldiğinde yapmış olarak buluyoruz. kendimizi.

Halloween ” cadılar bayramı” nda hazırlanabilecek çok çok enteresan fikirlerden. Şu yabancıların sınır tanımayan IQ!ları inanın beni çok şaşırtıyor.  Uçuk kaçık fikirler sevenlere tatlı ve tuzlu kurabiye olarak yapılabilir . Hı ! unutmadan parmak kurabiyenin tırnak kısmına kabuğu soyulmuş badem koyulmuş , tırnak kenarlarıda reçelle renklendirilmiş.