SON

Tekli Pirinç Örgü Modeli | Şişle Bebek Yelek Hırka Battaniye Patik Bere Örneği

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Double Tire Sample Easy Auger Bending Mesh Knit Free Pattern

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

AMİGURUMİ OYUNCAKLAR GÜZEL VE SEVİMLİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Tığ İşi-Örgü-El Yapımı-Amigurumi Oyuncaklar

Hayvanları Sevmek Ne Güzel…

Bu haber 24 Şubat 2014 - 20:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.
hayvanları sevmek ne güzel

hayvanları sevmek ne güzel

 

Kadın , erkek demeden hayatta insan olmanın var olduğu anlardan biri.. Birlikte yaşadığımız hayvanlar ve biz insanların hayatına dair ne güzel bir görüntü.. O kadarda vicdansız, duygusuz değilmiş insan…Sevmeyide bilir, sahip çıkmayıda.. 

Facebook payşaşımları arasında gördüm ilk önce. Duygulu düşündüren bir manzaraydı. Sonra bir baktım ve altındaki yazıyı gördüm. Manzarayla örtüşmeyecek türden manasız bir yazıydı..Benim yüreğime hoş gelmediği için sildim ve sadece yazısız, salt fotoğraf olarak sizlerle paylaşmak istedim.

Çok etkiledi beni.Üzerine farklı farklı düşüncelerden çok sözler yazılabilir, çok şeyler düşündürebilir. Lakin benim için önemli olan şu noktaydı; demek ki bazı insanlar , hayvanlarla birlikte yaşam alanlarını paylaşabiliyorlarmış..

Fotoğrafa baktığınızda siz ne görüyorsunuz. Fotoğrafın sizin yüreğinize anlattığı duygular ne acaba diyede bir yandan da düşünmeden edemiyorum..

Benim yüreğimde tatlı gülümseme, mutluluk ve güven oluştu..Ne güzel sarı kedicik bankta insanlarla birlikte hayatı yaşıyor.. Kendini yadırgamamış insanlardan.. İnsanlara güvenmiş , bir bankın tek sandalyesinde kendine uyunabilecek dünya yaratmış..

Ayakta duran beyefendi; kediye ” kışşt ” deyip kovalayıp oturmamış banka. Onu rahatsız etmekten çekinmiş… 

Fotoğrafı çeken, ayakta duran ve bir bankı beraber paylaşan beylere benimde teşekkür etmek düştü payıma bu gece..

Bu fotoğrafı kim çekti, nerede çekti bilmiyorum ama güzel , anlamlı ve her gün bir kezde insanlığımızı sorgulatan bir fotoğraf karesi yakalamış..

Öğrendiğim bir şey varsa şu hayattan yaşarken gülmek ne güzel, hayvanları sevmekte öyle..

Fotoğrafın sonrasında olanlar veya olabilecekler ihtimaline karşı tüm benliğimi kötü düşünce ve duygulara kapatarak 

” kediciğe ben insanların arasında sevdim seni zaten diyorum “

Ve son olarak Aramıza hoşgeldin kedicik demiyor.. Zaten aramızdaydın diyorum “..

BENDENİZ