SON

Tekli Pirinç Örgü Modeli | Şişle Bebek Yelek Hırka Battaniye Patik Bere Örneği

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Double Tire Sample Easy Auger Bending Mesh Knit Free Pattern

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

AMİGURUMİ OYUNCAKLAR GÜZEL VE SEVİMLİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Tığ İşi-Örgü-El Yapımı-Amigurumi Oyuncaklar

Hem Bileklik Hem Cep Telefonu Kılıfı Hem de Cüzdan

Bu haber 10 Mart 2014 - 19:03 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

hem bileklik hem cep telefonu kilifi hem de cuzdan

hem bileklik hem cep telefonu kılıfı hem de cüzdan

Biz bayanları yakından ilgilendiren tasarım ve fikir harikası bir konu var sırada. Ama durun belki beyleride yakından ilgilendiriyordur. Bileklik takan beylerimizde var çünkü.

Gece davetlerinde güzel ve şık elbiseler içinde yanımızda çanta taşımak çoğu zaman biz bayanlara külfet gibi gelir. Dans etmeye kalkarsın çantanı koyacak bir yer bulamazsın.

Bakın işte ! yaşadığımız sıkıntılı bu duruma bir çözüm bulunmuş. Taşlarla, boncuklarla süslenmiş kalın kelepçe şeklinde kumaş bir bileklik tasarımı çözüm olacak nitelikte.

Bilek arkasına kılıf kese gibi cırtcıtlı bir göz yapılmış. İçinede cep telefonu, para koyulmuş. Fikir enderine rastlanmayacak türden sıradışı.