SON

2019 BAYAN ÖRGÜ YELEK MODELLERİ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

मुक्त बुनाई पैटर्न स्वेटर & Free Knitting Pattern Sweater

Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

TRAVESSEİRO PARA BEBE EM PONTO CRUZ

Burada Herşey Var, Dekoratif Aksesuarlar, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

салфетки для вязания крючком

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

İletişim

Satışımız yoktur… Ürün Satışı için Lütfen aramayın.

Öneri ve Şikayetleriniz için maille yada telefonla bize ulaşın:

hobidenizi[et]gmail.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz…

İrtibat Telefon:  0542 892 95 kırkyedi numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İçerik şikayetlerinde sayfa resmini ve Url adresini fotoğraf çekip mesajınızı da yazarak whatsapp ile bize gönderirseniz hızlıca müdahale edilebilir. 

***************************

Kaynak ve yasal Uyarı:

hobidenizi.com bir bölüm içeriğini oluştururken kamuya açık (herkes tarafından online olarak görülebilir.) bazı kaynaklardan yararlanır. Bu kaynaklardan alınan tüm yazılı ve görsel içerikler özel telif hakkı içermez. Ancak belirtilen tüm logo, marka ve modeller sahiplerine aittir. Eğer bir içeriğimizin özel telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız bize telefonla ulaşarak bu içeriği bildirebilirsiniz. İnceleme sonucunda, ilgili içerik kaldırılabilir ve/veya tekzip yazınız yayınlanabilir.

Sitemizi yayınlarken yararlandığımız kaynaklar şöyledir:

  • Google Görseller (image)
  • Wikipedia (Copyright’lı içerikler hariç)
  • Bing ve Google arama motorları
  • Herkese açık siteler
  • İmage arama motorları
  • Yandex arama motoru

 

*************************************************

 

 

 

YASAL UYARI:Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına sayglı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanimlanan haber, video ve resim içeriği erişimi sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.

İlgili yasaya göre, site yönetimi ve forum üyeleri tarafından kaynak gösterilerek eklenen güncelliği, popülerliği, zaman aşımına uğramış eski haberleri, videoları ve resimleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.

Bu sebeple, siteden kaldırılmasını istediğiniz haber, video ya da telif hakkı olan içeriğin url uzantı adresini iletişim linki ile birlikte telefon aracılığıyla ulaşıp bilgi vermeniz durumunda uyar ve kaldir prensibini benimseyen sitemiz söz konusu içeriği en geç 1 hafta içinde siteden kaldırır ve google.com içeriğinden kaldırılması için talepte bulunur.

Sitemizde yayınlanan haberlerde videolarda, ve resimlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz.