SON

Tekli Pirinç Örgü Modeli | Şişle Bebek Yelek Hırka Battaniye Patik Bere Örneği

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Double Tire Sample Easy Auger Bending Mesh Knit Free Pattern

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

AMİGURUMİ OYUNCAKLAR GÜZEL VE SEVİMLİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Tığ İşi-Örgü-El Yapımı-Amigurumi Oyuncaklar

Keçe Uğur Böceği Figürleri

Bu haber 17 Mart 2014 - 11:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

kece ugur bocegi figurleri

keçe uğur böceği figürleri

Çocukluğumdan bu yana ne zaman uğur böceği görsem, bu kırılgan narin canlıyı elime alıp parmaklarımın arasında gezdirirken hep düşünmüşümdür; uğur böceği gördüğümüzde neden sevinir, dilek tutmak için neden çabalarız?  ” Uç uç böcecik annen sana terlik pabuç alacak ” diye küçük bir şarkı söyler dururuz. Anlamı nedir  bunların. Hiç düşündünüz mü sizde? Bu kırmızı renkli , siyah benekleri olan böceğin adının başına neden uğur konulmuş acaba?
Uğur , şans getirmediklerini şimdi görsemde; (itiraf etmeliyim içimdeki çocuk hala inanıyor ) bu sevimli uçan böcekler hayatımızın en güzel, en sevdiğimiz hayvanları içinde yer alırlar.

Nelere konu olmazlar ki !
Bakın arkadaşlar ! dokunmaktan hala korktuğum sevimli, şirin dış görüntüsüyle beni cezbeden uğur böcekleri keçe ile yapılan elişi ürünlerine şekil şekil konu olmuşlar. Biçimlerine farklı figürler verilip, anahtarlık ve oyuncak olarak yapılmışlar.