SON

Tekli Pirinç Örgü Modeli | Şişle Bebek Yelek Hırka Battaniye Patik Bere Örneği

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Double Tire Sample Easy Auger Bending Mesh Knit Free Pattern

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

AMİGURUMİ OYUNCAKLAR GÜZEL VE SEVİMLİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Tığ İşi-Örgü-El Yapımı-Amigurumi Oyuncaklar

Kendi Gelin Çiçeğini Kendin Yap – Video

Bu haber 07 Haziran 2015 - 8:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.
kendi gelin cicegini kendin yap

kendi gelin çiçeğini kendin yap

Düğünlerimiz, nikah törenlerimiz evliliğe adım atacak olan her gelin adayının en mutlu ve beklenen özel anlarıdır.

Bu aralar düğün telaşında olan gelin adaylarımız bugünkü yazım tam da size göre. Bin bir itina ve hayalle o özel gün uğruna saatler harcayarak araştırdığınız gelinlik modellerinden sonra en önemli parça olan gelin çiçeği yapmak için bir öneri aklınızda bulunsun.

İsteğin, düşlediğin renklerde saten kurdelelerle dilediğince kendine has gelin çiçeğini yapmak isteyen gelin adaylarımıza el yapımı hoş bir fikir.

Üstelik kurdelenin yanı sıra alüminyum folyo kağıdının boru şeklindeki karton kısmından, strafor köpükten yapılan yaratıcı bir gelinlik aksesuarı fikri sizlerle. Gelin çiçeği yapımında kullanılan malzemeler ile ilham alın , videoyu izleyin ve yapılış aşamalarından fikir edinin.