SON

Tekli Pirinç Örgü Modeli | Şişle Bebek Yelek Hırka Battaniye Patik Bere Örneği

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Double Tire Sample Easy Auger Bending Mesh Knit Free Pattern

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

AMİGURUMİ OYUNCAKLAR GÜZEL VE SEVİMLİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Tığ İşi-Örgü-El Yapımı-Amigurumi Oyuncaklar

Kilim Desenli Örgü Çantalar

Bu haber 18 Mart 2014 - 17:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

kilim desenli orgu cantalar

kilim desenli örgü çantalar

Kilim desenli çantalar denildiği zaman sanırım hepimizin aklına el dokuma tezgahlarında boyanmış rengerenk iplerden binbir emek ve göznuruyla ilmek ilmek; desen, desen yapıldıkları geliyor.

Otantik desenleri ve renkleriyle eskiden bohça, kese gibi kullanılan çantalar günlük hayatımızda da rahatlıkla kullanabileceğimiz geometrik şekillerde etnik tasarımlarıyla örgü çanta severler tarafından popülaritesini günden güne artırıyor .
Etnik bir havaya sahip olan bu çantalar dokularında eskiye ait bir özlem taşıyorlar.

kilim desenli orgu canta modelleri

kilim desenli örgü çanta modelleri

 Günümüzde sırt çantası, kol çantası formlarında İçine bütün eşyalarımızı rahatlıkla sığdırabileceğimiz bu çantaların deri ile kombinlenmiş modelleri sokak modasında benim de beğenilerim arasında. Hem genişliği hem de renkli görüntüleriyle favorilerimden.
İşte bunlardan sadece birkaç örnek sizlerle.