SON

EL ÖRGÜSÜ BEBEK ÇOCUK SÜVETERİ MODELLERİ

Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

BAYAN YELEK MODELLERİ ÖRGÜ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

Konuşulan Bu Rakamlar Gerçekten Doğru mu ?

Bu haber 22 Nisan 2013 - 12:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sacitaslanın internet sitesinde Beren Saat ile ilgili haber okudum şimdi. Yeni bir reklam filmi anlaşması yaptığı duyrulmuş. İyi buraya kadar herşey normalde yazının sonunda yazan 1 milyon dolarlık reklam anlaşmalarını reddetti, bir temizlik ürünleri satan firma yani  aklıma ilk gelen sabun ve şampuan markası oldu Duru markasıyla 2 milyon dolara anlaşma yaptığının konuşulduğu söyleniyormuş.

1 milyon doları hesap yaptım hemen kafamda, eski parayla ölçüm, biçtim, çartıp, topladım 1 trilyon 800 milyar lira 2 milyon dolar eski parayla 3 trilyon 600 milyar çıktı. Sonuç çok ilginçti.

Şaşırdım. 1 lira değil, 10 lira değil, 100 lira değil, 1000 lira değil, 10000 lira değil, 100000 lira değil 1,000000 lira değil sayamayacağım valla.

Anlamak , anlam vermek, idrak etmek çok zor.

Eğer bu konuşulan rakamlar ve gerçekte verilen rakamlar doğruysa asgari ücretle ve günlük yevmiyeli işlerde çalışanların vay haline.  Şaşırdım, şaşkınım, ve üzgünüm. Bu nedir ya !

Keşke hepimizin bahçesinde para ağacı olsa da, hem Türk lirası, hem dolar, hem euro koparsak koparsak, hiç düşünmeden, yarın ne olacak demeden, yarınlarımızdan korkmadan, yettimi yetecek mi demeden paranın verdiği güçle bozdurup bozdurup  harcasak. Ne güzel olurdu değil mi ?