SON

Yaratıcı saç boyama / Orta, kısa ve uzun saçlar için

Burada Herşey Var, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

TIĞ İŞİ EL ÖRGÜSÜ PUF KOLTUK MİNDER MODELLERİ / rengarenk örgü puf

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, Dekoratif Aksesuarlar, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

İP İLE YAPILABİLECEK FARKLI ÖRGÜ MODELLERİ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

AYAK TIRNAK SÜSLEMELERİ | TOE NAİL ART

Burada Herşey Var, Dekoratif Aksesuarlar, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Kot Yelek Omuzuna Çiçekli Kumaş Yapıştırma – Video

Bu haber 08 Ekim 2013 - 11:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

kot yelek omuzuna cicekli kumas dikme

kot yelek omuzuna çiçekli kumaş yapıştırma

 Bu tarz çiçekli kumaşlarla süslenmiş kot yelekleri ve ceketleri mağazalarda çok sık  görüyorum. İlgimi çok çekiyorlar. Tasarım ve stil olarak çok güzeller.

İşte arkadaşlar bazen satın alamasak bile ( ki her istediğimizi alamıyacağımıza göre ) evde bulunan eski modası geçmiş, giymediğimiz kot ceketlerimizi yeleğe dönüştürebilir ve yine istediğimiz kumaş desenleriyle  üstünde küçük ama büyük değişikler yaparak süsleyebileceğimize dair bir fikri videouyu izleyerek bizimde yapabilmemiz için güzel bayan arkadaşımız  paylaşmış.

Kot ceketini kollarından kesmiş ve yelek modeli yapmış. Yapmış yapmışta sonra bu yelek olan kot ceketi süssüz bırakmamış. Kot yeleğin arka ve ön omuz kısımlarına çiçek desenli kumaştan yapıştırıcıyla önce teğelleyerek sonra yeleğin omuzlarına süsleme işlemini yapmış. Çok beğendim. Bakalım sizin hoşunuza gidecek mi ?