SON

ÇOK KOLAY BEBEK PATİĞİ YAPILIŞI | T ŞEKLİNDE ÖRGÜ PATİK MODELİ

Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

How to Make a Crochet Circle For Beginners | ROUND | EASY DOUBLE CROCHET

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

POŞE YUMURTA TARİFİ | NASIL YAPILIR | Kolay Haşlanmış Yumurta

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

ESKİ KOTTAN YAPILMIŞ MUHTEŞEM DIY FİKİRLERİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Eski Eşyaları Değerlendirme Geri Dönüşüm ve Yenileme, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

KUKULETA ŞAPKALI BEBEK ÇOCUK BERELERİ | ÖRGÜ BERE MODELLERİ

Bu haber 22 Kasım 2018 - 8:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

KUKULETA ŞAPKALI BEBEK ÇOCUK BERELERİ

ÖRGÜ BERE MODELLERİ

Soğuk sonbahar ve kış günlerinde başı örtmek ve bebek çocuklarımıza sevimli görüntü vermek için mükemmel bir örgü tasarım fikri sizlerle arkadaşlar . Kukuleta şeklinde ” hooded ” şapkalı , boyunluk ve kulak kapatıcısı olan bandana şeklinde şirin çok sevimli örgü bereler sizlerle . Bebek , çocuk , yeni yürümeye başlayan 1-2 yaş bebekler için yetişkinler için kadın ve erkek için soğuk kış günleri için ideal bir ısıtıcı örgü modelleri bere örnekleri . el örgüsü şapkalı bere modelleri – kukuletalı bereler – şapka modelleri .

hem erkekler hem de kızlar için süper sevimli, rahat, şık , ekstra işlevseldir. Kapüşonlu, kukuletalı, boyunluklu ısınmış, kulaklı ve hatta burun bile daha sıcak :)) kısacası hepsi bir arada.
Soğuk ve rüzgarlı havalarda, boyunluğu yukarı kaldır ve ağzını, burnunu ve kulaklarını kapat. Çocuklarınızı ya da kendinizi kulak enfeksiyonu veya soğuk algınlığından korumak için harika bir yol. Hava güzel ise çenenin altına kadar çek.

KUKULETA ŞAPKALI BEBEK ÇOCUK BERELERİ VİDEO