SON

Bicos de Crochê Para Panos de Cozinha Carreira única

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Tığ İşi Deniz Kabuğu Modeli | İki Renkli Battaniye Yelek Etol Şal Modelleri

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Cara Membuat Konektor Hijab Rajut Pengait Masker | Crochet Tutorial

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, Dekoratif Aksesuarlar, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Cara Merenda Rajutan Taplak Meja Dengan Mudah | Tip & Teknik Merenda

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

MAKYAJI SEVEN ÜNLÜ ERKEKLER … MAKYAJ YAPAN AKTÖRLER ŞARKICILAR..

Bu haber 12 Eylül 2020 - 18:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

Makyaj, kadınların ayrıcalığı olarak kabul edilir, ancak makyajsız nadiren dışarı çıkan erkekler de vardır. Bu ünlüler, gözlerini ve dudaklarını makyajla vurgulamayı severler ve bundan çekinmezler. Bununla birlikte, bazen o kadar çok makyaj yaparlar ki makyajsız yüzlerinin arkasında gerçek bir erkek yüzü görmezsiniz.

Jared Leto

Sevgili Jared Leto, dipsiz mavi gözlerini nasıl vurgulayacağını biliyor! Bunun için koyu gölgeler ve siyah kalem kullanıyor.

Hollywood oyuncusu ve şarkıcısı Jared Leto  , göz kalemi, göz farı ve rimel hayranı. Bu fonlar sadece gözlerini daha etkileyici hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda görsel olarak ciddi şekilde gençleştirir.

 

jared leto

David Bowie

“Yıldız” erkekler, dekoratif kozmetikteki en son yenilikleri denemekten hiç çekinmiyorlar. Üstelik bu yakışıklı erkekleri makyajsız görmek bazen ondan çok daha zor oluyor.

Merhum David Bowie erkek makyajında ​​öncüydü. Müzisyen sadece oklar çizmedi, ustaca çeşitli tonlarda gölgeler ve kalemler kullandı!

 

David Bowie

Ville Valo

Ateşli Finlandiyalı Ville Valo, her zaman femme fatale olarak sahneye çıkar. Kendine has tarzı dumanlı gözler ve bir sebepten dolayı … şapka. Şapkanın ne için olduğunu bilmiyoruz ama şarkıcı dumanlı gözlerle çok iyi gidiyor.

 

Marilyn Manson

Makyajsız Marilyn Manson’un sıradan ortalama bir adama benzediğini söylüyorlar. Ama dürüst olmak gerekirse, bu yakışıklı adamı siyah göz farı ve kiraz rengi ruj olmadan hayal edemiyoruz.

 

Marilyn Manson

Cristiano Ronaldo

Kişisel bakım açısından, Cristiano Ronaldo diğerlerinin önünde! İlk olarak, futbolcu birkaç estetik ameliyat geçirdiğini saklamıyor. Ve Cristiano mükemmel bir cilde sahip olamayacağı için, önemli olaylardan önce kapatıcıların yardımıyla her zaman tonunu eşitler.

Cristiano Ronaldo

Johnny Depp

Yakışıklı Johnny Depp, yalnızca Kaptan Jack Sparrow’a dönüştüğünde makyaj yapmıyor. Günlük yaşamda, aktör ustaca karanlık bir göz kalemi sahibidir ve bunun yardımıyla daha etkileyici görünmesini sağlar.
Bir başka Hollywood yıldızı Johnny Depp de kozmetik bağımlısı. Muhtemelen abartılı korsan Jack Sparrow olarak çekim yaptıktan sonra göz kalemine aşık oldu. Makyajın gerçekten Depp’i süslediği ve yüze dikkat çektiği unutulmamalıdır.

Johnny Depp

Bill Kaulitz

Bir zamanlar çılgınca popüler olan Tokio Hotel’in baş şarkıcısı Bill Kaulitz, makyaj ve saç stillerinin gerçek bir gurusu! “Aslan” postunu hatırlıyor musun? Ve mükemmel boyanmış gözler? Bir röportajda Bill, bir noktada nasıl ve ne giydiğiyle ilgili sorularla o kadar işkence gördüğünü, hatta talimatlar içeren adım adım bir video çektiğini itiraf etti.

Bill Kaulitz

Brian Molko

Brian Molko makyajsız mı? Hayır, yapmadılar. Placebo’nun baş şarkıcısı, dumanlı gözlerin büyük bir hayranı. Ve ayrıca – allık ve dudak parlatıcısı.

Brian Molko