SON

Ganchillo Hecho a Mano Corredor de la Tabla / Mantel de Crochet

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

BEBEK HIRKA MODELLERİ | EL ÖRGÜSÜ HIRKALAR

Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

SİMPLE KNİTTİNG DESİGN PATTERN BEGİNNER & PURL STİTCH

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

FLORZİNHA MİNİ ROSA EM PONTO CRUZ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

Oje İle Cep Telefon Kapağına Desen Yapımı – Video

Bu haber 26 Ekim 2013 - 11:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

oje ile cep telefon kapagina desen yapimi

oje ile cep telefon kapağına desen yapımı

Şimdi cep telefonları eskisi gibi küçük değil. Kocaman kocaman elimize sığmayan cep telefonlarıyla konuşup duruyoruz. Eskiden takoz diye tabir ettiğimiz , beğenmediğimiz büyük cep telefonlarının yerini şimdi bu incecik dokunmatik telefonlar aldı. Herkesin elinde bir tane var. Yollarda, parklarda, metrolarda herkesin kafası önce , baş parmağıyla telefona dokunarak birşeyler yapıyorlar. 

Erkeklerin telefonlarını pek süslediğini görmedim ama kızlarımız bu konuda erkeklere taş çıkartacak kadar cep telefonlarını süsleyip püslüyorlar. Pullar, boncuklar, çıkartmalar , fotoğraflar telefonların arka kapağında tüm ihtişamıyla göz çarpıyor.

İşte yine bir yabancı bayan arkadaşımız renkli ojeleri kullanarak cep telefonunun arka kapak kısmını sökmüş ve ojeyle afrika desenlerini taşıyan bir desen yapmış.  Süslü cep telefonlarından hoşlananlara fikir olarak esinlenmek için güzel çalışma.