SON

ÇOK KOLAY BEBEK PATİĞİ YAPILIŞI | T ŞEKLİNDE ÖRGÜ PATİK MODELİ

Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

How to Make a Crochet Circle For Beginners | ROUND | EASY DOUBLE CROCHET

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

POŞE YUMURTA TARİFİ | NASIL YAPILIR | Kolay Haşlanmış Yumurta

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

ESKİ KOTTAN YAPILMIŞ MUHTEŞEM DIY FİKİRLERİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Eski Eşyaları Değerlendirme Geri Dönüşüm ve Yenileme, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

ÖRGÜ MASKE YAPIMI | TIĞ İŞİ KOLAY | Crochet Coronavirüs Mask | Covid 19 Face Mask Easy

Bu haber 02 Temmuz 2020 - 10:26 'de eklendi ve kez görüntülendi.

VİDEO WATCH TUTORİAL

Evde yünden tığ işi kolay örgü maske yapımı . Coronavirus mask .

How to make ..

Super easy and Fast and Color and Simple and tutorial and beginners and beautiful Crochet Cover Face Protect Covid – cubrebocas a crochet – How to crochet a face mask? You can make Fabric Lined Face Mask . You can make Face Mask With Filter Pocket ” child & Adult ”

Mevsimsel soğuk algınlığı, akut solunum yolu enfeksiyonları , corona virüs ve diğer virüs salgınları sırasında, kendimizi ve başkalarını korumaya özen göstererek koruyucu tıbbi maskeler edinmemizi sağlar. Bununla birlikte, eczaneye gitmek her zaman mümkün değildir. Bu durumda, herhangi bir iğne kadın, kendisi ve çocuğu için kendi elleriyle bir yüz maskesi örebilirsiniz.

During seasonal colds, acute respiratory infections, corona viruses and other virus outbreaks, we take care of protecting ourselves and others and obtain protective medical masks. However, it is not always possible to go to the pharmacy. In this case, any needle woman can knit a face mask for herself and her child with her own hands.

This master class describes in detail one of the options for crocheting a medical face mask made of cotton yarn. Such a knitted mask is very soft and comfortable. From the wrong side, it can be additionally hemmed with a layer of cotton cloth or several layers of gauze. Such a mask is reusable, it can be washed and gently ironed (without steam!)

Bu el yapımı el örgüsü, pamuk ipliğinden yapılmış bir tıbbi yüz maskesini tığ işi yapmak için seçeneklerden birini ayrıntılı olarak açıklamaktadır. Böyle bir örme maske çok yumuşak ve rahattır. Yanlış taraftan, ek olarak bir pamuklu bez tabakası veya birkaç kat gazlı bezle sarılabilir. Böyle bir maske tekrar kullanılabilir, yıkanabilir ve hafifçe ütülenebilir (buharsız!)

If there are no masks in the pharmacy, then there is nothing left to do but how to make them yourself. For example, they can be crocheted. For density, replaceable fabric inserts are best.

Eczanede maske yoksa, insanların yapacakları başka bir şey kalmaz. Örneğin, tığ işi yapılabilirler. Yoğunluk için değiştirilebilir kumaş ekleri en iyisidir.

Note : Just note that the most effective means of protection will be a specialized medical mask with a valve. A simple single or three layer may not cope with the load.