SON

Puntillas de Ganchillo Para Toallas / Crochet Bordes

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

30 Excelentes Desenhos De Bordado Applique E Padrões

Burada Herşey Var, Dekoratif Aksesuarlar, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

MANTA DE CROCHE PARA BEBE

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

ÖRGÜ | MODERN BİR KADIN HOBİSİ

Bu haber 26 Mart 2018 - 12:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

ÖRGÜ MODERN BİR KADIN HOBİSİ

Örgü örmenin beyne , ellere ve vücuda faydaları – el işi aktiviteleri

Her yaşta, kendi elleriyle farklı şeyleri yaratan ustalar, mükemmel ev hanımları sayılır. Fabrika ürünlerinin ortaya çıkmasıyla birlikte kadınlar için bu konunun artık bu kadar alakalı olmadığı savunulabilir. Ama şimdi el işi ve eşsiz kişisel eşyaların yaratılması, bireysellik ve iyi zevkinizi göstermek için mükemmel bir fırsat.

Bazen örmeyi öğrenmek zor olabilir , ama sadece biraz sabırlı olmanız gerekir. Karmaşık desenleri birbirine bağlayabilme yeteneği, yüksek bir beceri düzeyine hakim olma isteği varsa, yeterince hızlı bir şekilde elde edilir. Şişle ve tığla örnekler, motifler ve desenler yapmak için başlangıç ​​yeteneğini ustalaştırmak yeterlidir ve bu yeni başlayanların güzel şeyler yaratmasına izin verecektir.

İlginç gerçek: örgü örme şişleri  ve tığ işi bulundurma insan sağlığını geliştirmeye yardımcı olur! Örgü, küçük parmak hareketliliğini geliştirir, beyin aktivitesini etkiler ve sinir sistemini sakinleştirmeye yardımcı olur. Ayrıca, şiş ve tığ işi yaparken ortaya çıkan fiziksel stres, parmakların duruşunu ve eklemlerini olumlu yönde etkiler.

Tığ işi ya da örgü iğnelerini öğrenmeyi öğrenen modern bir kadın, yalnızca kişisel gardırobunu benzersiz kılacak, aynı zamanda kendi sağlığı üzerinde faydalı bir etki yaratacaktır