SON

KEDİ MOTİFİ / TIĞ İŞİ ÖRGÜ / HAYVAN FİGÜRLÜ BEBEK BATTANİYESİ YAPILIŞI 1 ve 2 BÖLÜM

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

İĞNE OYASI ÇİÇEKLİ MODELLER

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

EGE USULÜ ZEYTİNYAĞLI ENGİNAR YEMEĞİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

KETEN İPTEN KOLYE VE BİLEZİK VE BONCUKLAR

Burada Herşey Var, Dekoratif Aksesuarlar, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

ÖRGÜ SAÇ BANDI / BALIK SIRTI ÇOK KOLAY TIĞ İŞİ BANDANA YAPIMI

Bu haber 18 Nisan 2019 - 16:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

saç bandı bandana örgü tığ işi nasıl yapılır / iki renkli bandana / tığ işi şerit örgü ile balık sırtı örgü bandana saç bandı yapalım . iki renkli 4 adet tığ işi trabzan dolgu uzun şeritler ile kız çocuklarını için veya bandana saç bandı kullanmaktan hoşlananlar için yapılışı çok kolay ve basit olan örgülü balık sırtı örgüsü şeklinde harika saç bandı ve bandana örgü modeli öğrenmek isteyenler için baştan sona adım adım basıl örüleceği konusunda detaylı videolu anlatımlı bir izleti sizlerin karşısında . umarım beğenir ve kız çocuğu için sizde renkli renk renk saç bantları ve örgü bandana modelleri yaparsınız.
kendime , torunuma kız çocuğuma bandana örmek istiyorum , saç bandı yapmak istiyorum nasıl yapabilirim tığla nasıl örebilirim diyenleri kendine hayran bırakacak saç aksesuarını sizlerle paylaştım .

VİDEO ANLATIMLI YAPILIŞI