Parmak Arası Terlikle Giyilen Örgü Ayak Bandajı

Parmak Arası Terlikle Giyilen Örgü Ayak Bandajı
Sponsorlu Bağlantılar:
parmak arasi terlikle giyilen ogu ayak bandaji

parmak arası terlikle giyilen örgü ayak bandajı

Büyük bir beklentiyle yaz mevsiminin gelmesini iple çektiğim durumlardan bir tanesi de; kışın o kalın ayakkabılar içinden kurtulup , rahat bir şekilde sandalet ve terlik giymek diyebilirim. 

Bakkala, çarşıya, markete, gezmeye, komşuya giderken bağcık bağlama derdin olmadığından, parmak arası veya düz terlikleri şipşak hemencecik ayağına giyiverir sin. İşte terliklerin bu kullanım özelliğini seviyorum.

Lakin şu parmak arası terlikler çıktığından bu yana ayak baş parmak aralarımızın rahat bir durumda olduğu durumlar pek nadirdir. Yürüdükçe ya yara olur, ya acı hissederiz o bölgede.  

Çorapla parmak arası terlik veya düz terlik modelleri giymek birçoğumuzun göz zevkini yorsa da, giyilmez gibi sözler havada uçuşsa da; karşı düşünceleri umursamayan bireylere rahatlık için fikir veren bir öneri.

İşte arkadaşlar benim gibi güzel bir ayak görüntüsünden daha çok , terlikte ayak rahatlığına önem verenler için hoş bir çözüm yünle örgüden parmak uçları açık parmaksız çoraplar veya yarı çorap gibi bir örgü aparatı , örgü ayak bandı, bandaj gibi parmak uçlarımızı sarıp sarmalayan yün parçası sizlere ilham olsun. Paylaşım bizden yapmak veya yapmamak arasındaki ince çizgi size kalsın.

 

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ