SON

ZÜRAFALI HIRKA MODELİ | Tığ İşi Kapşonlu Bebek Çocuk Hırkası | Figürlü Örgü Modelleri

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Tekli Pirinç Örgü Modeli | Şişle Bebek Yelek Hırka Battaniye Patik Bere Örneği

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Double Tire Sample Easy Auger Bending Mesh Knit Free Pattern

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

AMİGURUMİ OYUNCAKLAR GÜZEL VE SEVİMLİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Tığ İşi-Örgü-El Yapımı-Amigurumi Oyuncaklar

Patik Dünyası 50 Tane EN GÜZEL Örgü Bebek Patik Modelleri

Bu haber 19 Ağustos 2017 - 18:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tıpkı herkes gibi ben de gerçekten bebekleri ve çocukları çok seven biriyim. Garip bir takıntı halinde ruhum ; bebek ve çocuk duyguları taşıyor. Bu yüzdendir ki çocuklarla anlaşıyor olmam.

Özellikle de bebeklerin örgüden yapılan küçük patikleri beni cezbediyor, büyülüyor . O tombiş ayakları ısırmayı ve öpmeyi seviyorum. Çocukların ve bebeklerin sahip olduğu masumiyet duyguları ve özellikle şirinlikleri hayatın ne kadar da güzel olduğunu anlatıyor bana gülücük atan bir bebek gördüğümde..

Örgü sezonu açıldığında yepyeni yeni sezon örgü modelleri büyük bir zevkle örmek isteyeceğimiz tasarım ve modellere sahip giysi, kıyafet , patik ve değişik örgü modelleri ile karşımıza çıkar.

İşte arkadaşlar 2017 – 2018 sonbahar ve kış ayları için patik dünyası sihri , renkli canlılığı ile karşınızda. Yapılışları ile kalbe dokunan en güzel örgü bebek patik modelleri ni tığ işi veya şişle örmeyi düşünen annelere, teyzelere, halalara, babaanne ve anneannelere ilham kaynağı olarak 50 adet patik modeli galeri halinde sizlerle .

Bir kız bebek veya erkek bebek annesi iseniz resimli örgü bebek patikleri nin galeri kısmına tıklayarak esin kaynağı alabilirsiniz.