SON

Tekli Pirinç Örgü Modeli | Şişle Bebek Yelek Hırka Battaniye Patik Bere Örneği

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Double Tire Sample Easy Auger Bending Mesh Knit Free Pattern

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

AMİGURUMİ OYUNCAKLAR GÜZEL VE SEVİMLİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Tığ İşi-Örgü-El Yapımı-Amigurumi Oyuncaklar

Rainbow (Gökkuşağı) Magic Saç Tebeşiriyle Saç Nasıl Boyanır

Bu haber 06 Mart 2014 - 12:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

magic sac tebesiriyle sac nasil boyanir

magic saç tebeşiriyle saç nasıl boyanır

 

İçinizden bazılarının benim gibi magic saç tebeşiride neymiş ? dediğini duyar gibiyim.  Taki dün bir kız arkadaşımla karşılaşana kadar. Saçlarının uçları rengarenkti. Gökkuşağının renklerinde baktıkça içimi ısıtıyordu. Adını ondan duydum. Kozmetik dünyasında varmış. Benim gibi kısa saçlı olan birinin dikkatinden kaçmış . Lakşn ilgimi ve dikkatimi çekmişti. Küçük bir internet araştırmasından sonra benim gibi bilmeyenlere ve saçlarının uçlarını renklendirmek isteyenlere fikir olsun istedim.

 

magic sac tebesiri (1)

1

 

Aslında bu saç tebeşiri aynı çocukların kullandığı renkli boyama setlerinden oluşuyor. İçinde renkli tebeşir şeklinde boyalar var. Oldukça rengerenk neon renklerinde,  bizlere bahar ve yaz mevsimini anımsatan bu saç tebeşirleri bir  şahane!

magic sac tebesiri (2)

2

Ayrıcada sürekli saç rengini değiştirenler ve saçlarını rengarenk boyamak isteyenler için güzel bir buluş , hem de insana neşe veriyor. Sizlerle paylaştığım video ve saç modeli resimlerinden  bu güzel duyguyu hissettirdiğine eminim, bu renk ruhumuzu ısıtıyor. Kozmetik dünyasını çok yakından takip etmesemde saç tebeşirinin bayanların tercih ettikleri favori kozmetik ürünü olacağı kesin !

 

magic sac tebesiri (3)

3

Nasıl mı ? saç uçlarını rengarenk hale getiriyor bu tebeşirler. Videoda küçük bir kızın saç uçlarında gösterilmiş. Saç uçları ıslatılmış, renkli tebeşirler saçın uç kısımlarına sürülmüş. Ve kurutma makinesiyle kalıcı olması sağlanmış. İddialı bir saç rengi olduğu kesin. Benden fikir vermesi.

 

magic sac tebesiri (4)

4