SON

SON MODEL İĞNE OYALARI

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

2019 HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

PİNTEREST BEBEK BATTANİYELERİ

Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

YENİ SEZON BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ

Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

SEVGİLİLER GÜNÜ ÖNCESİNDE TAZE CİLT İÇİN BASİT İPUÇLARI

Bu haber 24 Ocak 2018 - 20:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bir kaç hafta sonra 14 Şubat SEVGİLİLER GÜNÜ ..

Bu mutlu olay için kadınların en önemli hazırlıklarından biri, cildi bakım yapmak ve sevmektir . Bu nedenle, Sevgililer Günü kutlamadan önce cildinizin bakımında size faydalı olacak bazı önemli ipuçlarını ve adımlarını topladık. Bu makaleyi dikkatle takip edin, böylece hemen her zaman taze, parlak ve parlak cilt elde etmenize yardımcı olacak en önemli ipuçlarını öğrenebilirsiniz.

Günlük cildinizi yıkayın ve nemlendirin

 

Günlük cilt yıkama, cildinizin losyonunu kullanarak Sevgililer Günü öncesinde taze ve saf bir cilt elde etmek için bir kadının uyması gereken en önemli ipuçlarından biridir . Yüzün tazeliği ve cildin parlaklığı üzerinde büyük etkisi olan gül suyu ile yanıklar ve yanaklara doğal kırmızı renk kazandırırsınız. Bu nedenle, cildinizi her gün temizlemelisiniz ve cildinizi her sabah birer kez her sabah yıkamanıza ve sonra cildi nemlendirmeye dikkat etmeniz gerekir.

 

Cilt soyucu kullanın

 

Haftada bir kez ciltte soyma maskesi yapılması gerekiyor ve şeker, tuz ve bal kullanmak için kullanılıyor. Bu doğal soyucu, cildin parlaklığı ve tazeliğinde büyük rol oynar. Ayrıca onlara bakmak için cilt cildi ile cildi soyabilirsiniz. Ölü cilt hücrelerinin çıkarılmasına yardımcı olduğu ve dehidrasyona neden olan cildin dış katmanlarından tamamen kurtulduğundan, soymaların cildin saflığı üzerinde en önemli doğal adım olduğunu bilirsiniz. Cildin soyulması da cildinizin ışıltılı ve ışıltılı olmasını sağlar.

Cildinizi nemlendirin

Deriyi her gün yıkadıktan ve yüzünde biriken toz ve tozdan arındırdıktan sonra, nem ve tazeliği korumak ve iltihaplanmayı önlemek için cilt için doğal bir nemlendirici kullanmak gereklidir. Cildinizi günde iki kez, bir kez sabah cildinizi yıkadıktan sonra ve yatmadan hemen önce nemlendirin.

İki çorba kaşığı bal ve iki çorba kaşığı süt hazırlayarak cilde doğal bir nemlendirici kullanabilirsiniz . Bu nemlendirici, tazeleme, parlaklık ve canlılığa katkıda bulunan vitamin ve minerallerle cildi uzatmaya yardımcı olur. Cildin iyi bir masajıyla başlayın, birkaç dakika bekletin ve soğuk su ile yüzünüzü yıkayın.

 

Stresten Uzak Durun 

Uyku ve uyku eksikliği yorgunluğa ve cildin strese neden olmakta ve böylece cildin kırışıklıklara daha yatkın olmasına ve göz çevresinde siyah halkaların görülme sıklığına neden olmaktadır. Yani, günde en az sekiz saat uyuyorsunuz. Uyku, cildi aydınlatmaya katkıda bulunur ve saflık, canlılık ve güzellik kazandırır ve cilt yorgunluğunun yaralanmasını azaltır. Makyaj ve kozmetik ürünlerini, tahıl ve siyah beneklerle cildinize zarar vermemek için uykudan önce yüzünüzden çıkarmalısınız .

Bol Su Tüketin

Su kan dolaşımını teşvik eder ve koyu halkaların görünümünü azaltır. Su aynı zamanda doğal bir doğal faktör olup cildi nemlendirir ve yumuşatır. Yani, günde sekiz bardak su iç. Doğru ve iyi yemek, aynı zamanda tazelik ve parlaklık cilt katkıda çünkü mineraller, vitaminler ve proteinler bir sürü uyumu ile, düzenli yeme gıda yemek muhafaza güzellik yardımcı ve cilt parlaklık ise budur.

Cildi aydınlatan maske kullanın 

 

Deriyi aydınlatmada ve beyazlatmada en etkili doğal bileşiklerden biri nişasta ve süt maskesidir. Bu maske, açık ve beyaz ten elde etmek için etkili olduğu kanıtlanmıştır. Bu nedenle, cildi hafifletmek için nişasta maskesini hazırlayın.

İki çorba kaşığı beyaz nişastayı bir çorba kaşığı yağsız sütle karıştırın. Daha sonra bu karşımı cildinize dağıtırken başlayın, yarım saat bırakın, sonra cildinizi soğuk su ve sabunla yıkayın. Eşinizle Sevgililer Günü’nü kutlamadan önce hafif ve taze cildin tadını çıkarın.